سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۰۴۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۵- ۴۱: ۱۱
فرزند یکی از شهدای سقوط هواپیمای مسافربری در گفتگو با «بسیج»:
اسحاق عامری گفت: لحظه شهادت پدرم هنوز به دنیا نیامده بودم و در شکم مادرم بودم، مادرم تنها 17 سال داشت که پدرم به شهادت رسید.

اسحاق عامری فرزند شهید اسحاق عامری در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در خصوص چگونگی خبردار شدن از حادثه 12 تیر ماه سال 67 بیان داشت: لحظه شهادت پدرم هنوز به دنیا نیامده بودم و در شکم مادرم بودم، مادرم تنها 17 سال داشت که پدرم به شهادت رسید.

وی افزود: بارها گفته ام که آمریکا حامی دفاع از شر است نه حقوق بشر، ملت ما با تفکر آمریکایی مشکل دارد نه با ملت ها.

عامری خاطر نشان کرد: متأسفانه در بحث فرهنگ ایثار و شهادت در کشور کار نشده است ما شهیدان بسیار زیادی داریم، یک سوال مطرح است چند فیلم در مورد حادثه 12 تیر ساخته شده است؟ اگر این اتفاق در آمریکا به وقوع می پیوست قطعاً بسیاری از فیلم ها و تولیدات خود را درباره این حادثه می ساختند.

عامری تأکید کرد: شهدای ایرباس بخش بزرگی از تاریخ مهم کشور ماست اما متأسفانه به آن اهمیتی نداده ایم.

فرزند شهید اسحاق عامری تصریح کرد: من شخصاً به عنوان فرزند شهید هیچ توقعی از هیچ کسی ندارم واز این بابت که فرزند شهیدم، به عنوان یک گریس در چرخ دنده های انقلاب هستم.

وی گفت: آمریکا فکر می کرد با این جنایت، نسل کشی کرده است اما اشتباه کرد تمام بچه های ایرباس افرادی نخبه و موفق بودند و در حال حاضر هم فرزندان شهدا راه آنها را ادامه می دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar