سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۷۱۰۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۵- ۴۴: ۱۷
سخنران مذهبی:
یک سخنران مذهبی اظهار داشت: زمانی که ترس گفتن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه زیاد شود، دین خدا عوض، مومنین تضعیف و فساد نیز در جامعه بیشتر می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، حجت الاسلام محمد حسین زاده به مناسبت هفته عفاف و حجاب در جمع بانوان شهرستان رشتخوار در حسینیه علی اکبری این شهرستان گفت: انسان دارای سه خصلت است، نمی‌داند، نمی‌تواند و نمی‌خواهد؛ بعضی افراد در خواب غفلت به سر می برند چرا که ساده ترین مسائل را نمی‌دانند.

وی در ادامه افزود: زمانی که ترس گفتن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه زیاد شود، دین خدا عوض، مومنین تضعیف و فساد نیز در جامعه بیشتر می شود.

وی یادآور شد: بانوان با حجاب همانند ثروتمندان در مقابل زنان بد حجاب که در این زمینه فقیرند، هستند و باید از این ثروت در جهت کمک به بانوان بدحجاب استفاده کنند.

وی گفت: کسی که بی‌حجاب باشد خواسته یا ناخواسته ۱۱ سرطان را در جامعه ایجاد می‌کند.

حجت الاسلام حسین زاده در ادامه با اشاره به وابسته بودن عفاف و حجاب به یکدیگر، تصریح کرد: کسی که بی حجاب باشد و عفت نداشته باشد بی حیا بودن را در جامعه گسترش داده است.

وی با توجه به سخنان برخی که می گویند ظاهر مهم نیست و تنها باطن و پاک بودن دل کفایت می کند، افزود: خداوند در قران کریم ۳۵ مرتبه اول به ظاهر و بعد به باطن اشاره می‌کند.

وی در پایان با درخواست از مسئولین این شهرستان در جهت ابلاغ حفظ و رعایت حجاب توسط کارمندان دولتی، فراهم نمودن این زمینه را بسیار مهم و تائثیر گذار بر دیگر آحاد مردم در سطح شهرستان و جامعه عنوان کرد.

شایان ذکر است؛ این مراسم به همت حوزه بسیج خواهران شهرستان رشتخوار برگزار شد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar