سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۱۴۴۰۴
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۵- ۱۸: ۲۰
مسئول امر به معروف و نهی از منکر پایگاه مقاومت بسیج شهیده بنت الهدی؛
مسئول امر به معروف و نهی از منکر پایگاه مقاومت بسیج شهیده بنت الهدی گفت:اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را بر خود واجب می دانم
به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان مسئول امر به معروف و نهی از منکر پایگاه مقاومت بسیج شهیده بنت الهدی روستای حکیم آباد گفت: اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را بر خود واجب می دانم.

سمیرا شکی درباره مدت زمان و زمینه هایی که به انجام این فرضیه الهی می پردازد، افزود: 3 سالی است که در روستا فعالیت خودم را آغاز کردم و در زمینه های حجاب، ضروریات زندگی، همسرداری و آثار مخرب ماهواره و بازی های رایانه ای برای خانم ها صحبت می کنم و هیچ سخنی را بدون مطالعه قبلی و اطمینان بر صحت آن از روحانیون محل و شهرستان عنوان نمی کنم.

وی اذعان داشت: با روحانی و بزرگان روستا درباره مسائل و مشکلات روستا نشست برگزار می کنیم، اگر مشکل اخلاقی یا مذهبی در روستا مشاهده کنم به روحانی اطلاع می دهم که بین نمازهای جماعت آن را برای مردم مطرح کند.

شکی درباره 3 نفر از دختران روستا که با تاثیرپذیری از توصیه هایش به حجاب کامل روی آوردند، گفت: فاطمه شکی 11 سالش بود که مادرش دوست داشت چادر بپوشد و با من موضوع را درمیان گذاشت و از آنجا که فاطمه مدرسه غیرانتفاعی هم می رفت کمی کار سخت تر می شد. با او صحبت هایی درباره اهمیت حجاب داشتم و خواستم در کلاس های قرآن برای بهره گیری از مفاهیم آن شرکت کند، تا اینکه بعد از گذر زمان خودش به نتیجه مطلوبی رسید و یک روز همراه مادرش رفتیم و یک چادر زیبا برایش خریدیم.

وی عنوان کرد: زینب رجنی دختر 12 ساله ی روستا گاهی چادر می پوشید ولی بیشتر با مانتو های کوتاه در روستا رفت و آمد می کرد ولی با تاثیر صحبت ها و لطف پروردگار حالا تنها چادری کلاسشان شده است و زهرا سوخته سرایی حجابش خوب بود ولی حالا با چادر کامل تر شده است.

انتهای خبر/


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar