سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۱۴۹۲۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۵- ۱۶: ۱۱
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)

به گزارش خبرگزاری بسیج: امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در یادواره سرداران و 350 شهید این شهرستان اظهار کرد: اگر هواپیمای ناتو وارد فضای ایران شوند سرنگون خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه چندی قبل هواپیمایی نظامی که تحت عنوان نیرورسان ناتو قصد عبور از فضای ایران اسلامی را داشت گفت: با اطلاعات هوا و فضا کشورمان، هواپیمای حامل نیروهای ناتو را در ایران به زمین نشانده شد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) افزود: با توجه به اینکه این ههواپیما توسط هواپیمای جنگی از ناو هواپیمابر ناتو در خلیج‌فارس حمایت می‌ شدند هشدار جدی گرفتند که اگر هواپیمای ناتو وارد فضای ایران شود سرنگونی آنان حتمی خواهد بود.

وی با اشاره به دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج‌فارس تصریح کرد: بی‌گمان این موضوع دردناک‌ترین حادثه برای آمریکایی‌ها بوده است.

امیر اسماعیلی جنایات مختلف آمریکا علیه کشورمان را برشمرد و گفت: کودتای 25 مرداد، هدف قرار دادن هواپیمایی مسافربری، حمایت از فتنه گران از جمله جنایات آمریکا علیه ایران بوده است و این دشمنی‌ها همچنان علیه کشورمان ادامه دارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه آمریکا از موشک یا پدافند هوایی ما ترس ندارد بیان داشت: ترس آمریکا از قدرت ولایت و فرهنگ ایثار و شهادت ما است.

وی گفت: امروز نیروهای مسلح ولایتمدار با اقتدار تمام در مقابل هرگونه توطئه دشمن ایستاده است و راه نفوذ دشمن را بسته‌اند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در ادامه با تاکید بر توجه آحاد مردم و مسوولان نسبت به اهمیت وحدت تصریح کرد: امروز بر همه تکلیف است تا ضمن حفظ وحدت، آن را بیش‌ از پیش تقویت کنند.

وی با اشاره به اینکه با حفظ وحدت مسلمانان در مقابل دشمن باید ایستاد افزود: از این‌ رو ما همواره  باید وحدت را درمیان جامعه حفظ کرده و همه مسلمانان وظیفه‌دارند تا در این راستا تلاش کنند.

به گفته امیر اسماعیلی اگر وحدت نباشد، بزرگی و عزت مسلمانان آسیب می‌رسد و در این وضعیت دشمنان تلاش بیشتری برای براندازی اسلام می‌کنند.

وی بیان داشت: به‌ طور قطع حفظ وحدت و جلوگیری از هرگونه تفرقه در جامعه اسلامی از چیره شدن دشمنان بر مسلمانان جلوگیری می‌کند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) تاکید کرد: حفظ وحدت در ایران اسلامی راه مبارزه با دشمن بوده و همه در این مسیر بکوشند.

وی با اشاره به اینکه حفظ وحدت در جامعه اسلامی اساسا امری ضروری است گفت: لازم است تا از هرگونه مباحثی که سبب تضعیف در وحدت شده پرهیز شود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) به موضوع فیش‌های نجومی برخی مدیران هم اشاره کرد و یادآور شد: این موضوع باعث بدبینی و ناراحتی مردم خواهد شد لذا باید اصلاح شود.

وی با اشاره به تقدیم بیش از 200 هزار شهید در ایران اسلامی بیان داشت: عزت و عظمت نظام اسلامی مرهون خون شهدای گرانقدر است ازاین‌رو باید در حفظ دستاوردها و ارزش‌های نظام اسلامی کوشید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar