سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۲۰۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵- ۱۵: ۱۵
سردار فضلی:
رئیس ستاد مرکزی قرارگاه راهیان‌ نور گفت: ادعای تجزیه‌طلبی ضدانقلاب و تلاش‌های گسترده آنان در اوایل پیروزی این نظام مقدس در جداسازی کردستان از میهن اسلامی به واسطه هوشمندی مردم غیور و انقلابی کردستان نقش برآب شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کردستان، سردار علی فضلی امروز در همایش سفیران نور که در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج در حال برگزاری است، اظهار کرد: استان کردستان نماد تنیده شدن خون مسلمانان شیعه و سنی در راه دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی است.

وی با بیان اینکه کردستان، کردستان اسلام و انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: ادعای تجزیه‌طلبی ضدانقلاب و تلاش‌های گسترده آنان در اوایل پیروزی این نظام مقدس در جداسازی کردستان از میهن اسلامی به واسطه هوشمندی مردم غیور و انقلابی کردستان نقش برآب شد.

رئیس ستاد مرکزی قرارگاه راهیان‌نور تصریح کرد: امروز به برکت ایثارگری رزمندگان انصار و مهاجر امنیت کاملاً پایداری در کردستان وجود دارد؛ همچنین در حالی این همایش را در سال 95 برگزار می‌کنیم که سالگرد حماسه مرصاد در پایان دفاع مقدس است.

فضلی با بیان اینکه سازماندهی اعزام جمعیت چند صد هزار نفری زائران داخلی و خارجی را در این همایش در کردستان شاهد هستیم، اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ متعالی دفاع مقدس به عنوان فرهنگی ارزشمند امری ضروری است و شما به عنوان متولیان راهیان نور بستری را برای به‌جا آوردن یک حج بصیرتی فراهم می‌کنید.

وی خاطرنشان کرد: علی‌رغم اقداماتی که انجام گرفته بود، همه افرادی که در سال 88 به مناطق عملیاتی چهار استان کرمانشاه، کردستان، ایلام و آذربایجان‌غربی اعزام شده بودند، 34 هزار نفر بوده است.

رئیس ستاد مرکزی قرارگاه راهیان‌نور با بیان اینکه در استانی مانند کردستان در سال 88 حتی یک تخت برای شب‌ماندن زائران وجود نداشت، تصریح کرد: سال گذشته آمار اعزام راهیان‌نور به مناطق عملیاتی این چهار استان از مرز 2 میلیون نفر عبور کرد و این به برکت عنایت الهی، همت متولیان راهیان‌نور و قدری هم ایجاد زیرساخت‌ها بوده است.

فضلی با تأکید بر اینکه در کنار ایجاد زیرساخت‌ها راهیان‌نور نیاز به انجام اقدامات و فرهنگ‌سازی داشت، اظهار کرد: امروز شما به عنوان متولیان حوزه اعزام کاروان‌های راهیان‌نور توفیق پیدا کرده‌اید که در عرصه این حج بصیرتی و حرکت فرهنگی بزرگ کارگزاری کنید.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از 200 هزار شیعه و سنی کادر انقلاب اسلامی راهیان‌نور را راهبری و اداره می‌کنند که این سرمایه‌ بسیار بزرگی است.

به گفته رئیس ستاد مرکزی قرارگاه راهیان‌نور، 76 هزار مدیر در این کاروان‌ها تربیت شده و 14 هزار خادم، راوی، مبلغ و مبلغه و عناصر یادمان‌ها و اردوگاه‌ها را در بحث راهیان‌نور در کشور شامل می‌شوند.

* شهدای مدافع‌ حرم بلااستثنا زمانی در حوزه راهیان‌نور خدمت کرده‌اند

فضلی با بیان اینکه شهدای مدافع‌ حرم بلااستثنا زمانی در حوزه راهیان‌نور خدمت کرده‌اند، گفت: همه ما باید همواره نسبت به توفیقی که خداوند برای خدمت به شهدا به ما عنایت کرده است شاکر باشیم.

وی با اشاره به اینکه مردم، قرآن و عترت سه پایه اصلی انقلاب اسلامی ایران از منظر امام راحل است، اظهار داشت: امروز مردم واقعاً مدافعان و پاسداران اصلی دفاع از انقلاب هستند.

رئیس ستاد مرکزی قرارگاه راهیان‌نور خاطرنشان کرد: عمق‌بخشی به استراتژی فرهنگی راهیان‌نور که مقام معظم رهبری دلبستگی جدی به آن دارند از اهدافی است که امروز در قالب برگزاری این همایش در سرزمین مجاهدت‌های خاموش دنبال می‌کنیم.

فضلی در ادامه با بیان اینکه دشمنان امروز به نقطه آخر رسیده‌اند، گفت: امروز دشمن با انجام عملیات‌های روانی قصد تضعیف روحیه مردم را دارد و از هر روشی برای پیاده‌کردن برنامه خود استفاده می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که سردار نقدی در تعطیلات نورز امسال به عتبات عالیات و سوریه سفر کرده‌اند به دلیل رسانه‌ای نشدن این موضوع در آن زمان و پخش خبری طی چند روز اخیر در مورد این سفر، دشمن در قالب پیامکی شایعه زخمی شدن سردار نقدی را داده است.

وی گفت: سردار نقدی تعطیلات نورز به سوریه سفر کرده بود و آنچه دشمن روز گذشته در مورد زخمی‌شدن سردار نقدی در سوریه داده بود، برای انجام عملیات روانی است.

رئیس ستاد مرکزی قرارگاه راهیان‌نور در بخش دیگری از سخنان خود حضور راوی، روحانی، مدیر، پلیس‌یار و غیره را همراه کاروان‌های راهیان‌نور به عنوان خط قرمز ستاد مرکزی راهیان‌نور نام برد و تصریح کرد: عالی‌ترین مقام در هر بخش و حوزه‌ای که قرار است قشری از زیرمجموعه آن به اردوی راهیان‌نور اعزام شود باید به عنوان مدیر کاروان زائران را همراهی کند.

فضلی ضمن تقدیر از سپاه بیت‌المقدس برای برگزاری این همایش، اظهار کرد: ساخت یادمان عملیات سپاه‌ بیت‌المقدس در جنوب در حال انجام است که امیدواریم فاز نخست آن در اول مهرماه همزمان با اعزام راهیان‌نور دانش‌آموزی بهره‌برداری شود.

وی در پایان گفت: افتتاحیه اردوهای دانش‌آموزی دهم مهرماه امسال در استان قم با اعزام چندین کاروان و با حضور جمعی از مسؤولان کلید می‌خورد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar