سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۲۴۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵- ۵۵: ۱۱
جعفر قادری خبر داد
جعفر قادری از راه اندازی آزمایشی پایگاه خبری – تحلیلی شهر فردا خبر داد و گفت: این رسانه درصدد است تا با رویه مستقل و علمی به پایش و ارزیابی فرصت ها و تهدیدهای پیش روی زندگی شهری و توسعه پایدار بپردازد.
به گزارش خبرگزاری بسیج، جعفر قادری سردبیر پایگاه خبری- تحلیلی شهر فردا با اشاره به راه‌اندازی آزمایشی این رسانه گفت: هدف از راه‌اندازی پایگاه خبری شهر فردا پاسخگویی به مطالبات رسانه‌ای شهروندان در سراسر کشور به صورت تخصصی و علمی است.
وی با بیان اینکه این رسانه تلاش دارد تا افق پیش روی شهرهای ایران اسلامی را منعکس کند، گفت: دانش اقتصاد و مدیریت شهری در ایران دانشی نوپاست و ضرورت دارد تا رسانه های تخصصی هم در سطح افکار عمومی و هم درسطح نخبگان و مدیران شهری  اطلاع رسانی خود را هدفمند و منطبق بر اقتضائات روز کنند.
نماینده مردم شیراز در مجلس نهم با تاکید بر اینکه «شهر فردا» تلاش دارد تا صدای همه شهروندان ایران اسلامی باشد و تمرکز آن صرفا بر پایتخت نیست، افزود: این رسانه درصدد است تا با رویه مستقل و علمی به پایش و ارزیابی فرصت ها و تهدیدهای پیش روی زندگی شهری و توسعه پایدار بپردازد.
سردبیر پایگاه شهر فردا با بیان اینکه این رسانه قصد دارد تا در حوزه مالتی مدیا به مرجع تولیدات در زمینه های شهری، علمی و اقتصادی تبدیل شود، گفت: با توجه به رشد استفاده از تلفن های همراه هوشمند، این رسانه نیز تلاش دارد تا مبتنی بر این شبکه رسانه ای، محتواهای خود را تولید و عرضه کند.
شهردار سابق شیراز در خصوص ساختار این رسانه نیز توضیح داد: هم اکنون سرویس های جامعه، اقتصاد، فرهنگ، شهری، ایران  و مالتی مدیای این رسانه به صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرده اند و امید می رود در آینده ای نزدیک این پایگاه خبری به طور رسمی راه اندازی شود.
دکترای اقتصاد شهری و منطقه ای دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به اینکه متاسفانه تولیدات علمی در حوزه اقتصادی و شهری به دلیل ادبیات آکادمیک کمتر مورد توجه قرار گرفته است، گفت: شهر فردا می خواهد یافته های علمی را با ظرافت های رسانه ای و هنری به دانش عمومی تبدیل کند.
قادری  با دعوت از صاحبنظران و اندیشمندان برای همکاری در تحقق این اهداف، یادآور شد:  مخاطبان  برای استفاده از نسخه آزمایشی این پایگاه می توانند به سایت www.shahrefarda.ir مراجعه کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: