سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۲۹۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵- ۴۴: ۱۳
سرلشکرجعفری:
فرمانده کل سپاه گفت: اطاعت نکردن از دشمنان و ایستادگی در برابر آنها دستوری الهی بوده و جهاد کبیر محسوب می شود.
به گزارش سرویس بسیج نیروی مقاومت مردمی خبرگزاری بسیج؛ سردارسرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در دیدار با فرماندهان سپاه شهدای آذربایجان غربی و قرارگاه حمزه سیدالشهدا(س) در ارومیه با بیان اینکه اطاعت نکردن از دشمنان و ایستادگی در برابر آنها دستوری الهی بوده و جهاد کبیر محسوب می شود گفت: تسلیم دشمنان نشدن و ایستادگی در برابر خواسته های آنها که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند، حایز اهمیت ویژه ای بوده و باید پشت سر رهبری به وظیفه دینی و تکلیف انقلابی خود در این زمینه عمل کنیم.
 
وی اظهار کرد: مردم پشت سر رهبری هستند و با ایستادگی خود بر سر عقیده و پایداری در این مسیر همواره پشتیبان نظام هستند.
 
سرلشکر جعفری امنیت را بزرگترین دستاورد نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: حمایت مردم از رهبری و پشتیبانی آنها از نظام مقدس جمهوری اسلامی در نتیجه امنیت پایداری است که در کشور و مرزها مشاهده می شود.
 
وی اظهار کرد: دفاع از امینت جامعه وظیفه اولیه هر مومن و مسلمان انقلابی بوده و پاسداران باید به این نقش خود ببالند.
 
فرمانده کل سپاه  ادامه داد: وضعیت انقلاب اسلامی در داخل مرزهای کشور و خارج امروز وضعیت مطلوبی است.
 
وی بیان کرد: ایران اسلامی این شرایط را مدیون استقامت و ایستادگی در برابر دشمنان و فشارهای آنها و عمل به دستورات الهی است.
 
سرلشکرجعفری افزود: نباید از قدرتهایی که از منظر سیاسی و اقتصادی بزرگ و قدرتمند به حساب می آیند، واهمه داشت چرا که از نظر مومنان این قدرت ها پوشالی هستند.
 
وی گفت: ایران اسلامی امروز جزیره امنی است که در برابر همه برنامه ریزیهای دقیق دشمنان استوار و پایدار ایستاده است.
 
فرمانده کل سپاه  بیان کرد: هر ناامنی که در خارج از کشور خواهان انتقال به داخل کشور باشد، در سایه تلاشهای ملت ایران در مرزها خنثی می شود و این ناشی از ایمان و استقامت بسیجیان و پاسداران و نیروهای انقلابی و مومن است.
 
وی با بیان اینکه دشمنان نمی توانند وحدت و یکپارچگی و همدلی بین ملتهای مسلمان جهان و ایران را تحمل کنند، افزود: این وحدت با ایستادگی در برابر دشمنان روز به روز تحکیم می شود.
 
سرلشکرجعفری اضافه کرد: انسجام و پایداری و استقامت ملت ایران در برابر دشمنان موجب شگفت زده شده جهانیان شده است.
 
وی گفت: همین استقامت و ایستادگی ملت ایران به درسی برای سایر کشورها در دنیا تبدیل شده که دستاوردی بزرگ برای ایران اسلامی است.
 
سرلشکر جعفری  بیان کرد: امروز در سایه عزت، اقتدار و امنیت، ایران اسلامی به یک ابر قدرت معنوی بزرگ در برابر قدرتهای بزرگ دنیا تبدیل شده است.
 
منبع: سپاه نیوز
انتهای پیام /
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar