سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۳۲۳۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۵- ۴۳: ۱۱
رئیس اداره پیمان ورسیدگی اداره کل حمل ونقل وپایانه های استان زنجان:
تابلوهای فاقد مجوز در جاده‌های استان زنجان بدلیل بروز حوادث جاده ای جمع‌آوری می‌شود.
​به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس اداره پیمان ورسیدگی اداره کل حمل ونقل وپایانه های استان زنجان گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز و نصب تابلوهای تبلیغاتی و اختصاصی فاقد مجوز در حاشیه جاده ها در دارد.

سید فرهاد خلیلیان افزود: نصب هرگونه تابلوهای تبلیغاتی و اختصاصی در حریم راه های کشور تنها با اخذ مجوز از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و در استان ها از ادارات کل حمل و نقل و پایانه ها مجاز است.

وی با بیان اینکه درسال گذشته 230 تابلوی غیرمجازدرمحورهای مواصلاتی استان قلع و قمع شد اظهارداشت: در صورت مشاهده نصب تابلوهای غیر مجاز به مالکان جهت دریافت مجوز اطلاع رسانی می شود ودر صورت تایید مکان نصب تابلو قراردادی از سوی اداره کل حمل و نقل استان با صاحبان تابلو منعقد و مجوز نصب صادر می شود.

خلیلیان افزود: در صورت عدم توجه به مکاتبات و مراجعه مالکان برای اخذ مجوز این اداره کل از طریق دادستانی نسبت به قلع و قمع و جمع آوری تابلو های مورد نظر اقدام خواهد کرد.

رئیس اداره پیمان ورسیدگی اداره کل حمل ونقل وپایانه های استان زنجان تصریح کرد: مکان‏یابی تابلوهای تبلیغاتی نیز با توجه به فاکتورهای مختلف ایمنی عبور و مرور و ترافیک و هم چنین پروژهای عمرانی منطقه توسط کارشناسان این اداره کل انجام می شود.

خلیلیان تاکید کرد: متقاضیان نصب تابلوهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی حاشیه راه ها می‏توانند با مراجعه به واحد پیمان ورسیدگی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان اقدام به اخذ مجوز کنند و همچنین از اصول مکان یابی و معیارهای فنی و رعایت قوانین و مقررات ایمنی عبور و مرور و ترافیک آگاهی یابند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: