سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۷۳۴۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۵- ۰۶: ۱۵
رئيس گروه همكاري هاي مشترك عمان و هرمزگان:
رئیس گروه همکاری های مشترک استان مسندام عمان و هرمزگان ایران با بیان اینکه خط کشتیرانی بندرعباس – خصب 25 شهریوماه به صورت آزمایشی راه اندازی خواهد شد، اظهار کرد: پس از آماده شدن شرایط کامل راه اندازی این خط کشتیرانی به صورت رسمی راه اندازی می شود.

علی رئوفی،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در نشست مشترک مدیران دو استان هرمزگان و مسندام عمان با تاکیدبر تعاملات بین المللی ایران و عمان گفت: کشور عمان همواره در معادلات بین المللی از کشورهای دوست و همراه ایران منطقه بوده که باید سطح تعاملات دیپلماتیک و تجاری ایران و عمان بیش از این ارتقاء یاید.

وی با بیان اینکه استانداری هرمزگان آمادگی هر گونه همکاری برای ارتقاء شاخص های همکاری بین دو استان مسندام عمان و هرمزگان ایران را دارد، اظهار کرد:استاندار هرمزگان از حضور تجار و فعالان اقتصادی این کشور استقبال می کند.

رئوفی با اشاره به راه انداری خط کشتیرانی مستقیم بندرعباس – خصب افزود: راه اندازی خط کشتیرانی مستقیم بندرعباس – خصب تاثیر بسزایی در افزایش تعاملات بین دو استان مسندام عمان و هرمزگان ایران در زمینه صادرات ، واردات و مسافرت های دریایی بین دو کشور ایران و عمان دارد.

در ادامه رئیس گروه همکاری های مشترک استان مسندام عمان و هرمزگان ایران با بیان اینکه خط کشتیرانی بندرعباس – خصب 25 شهریوماه به صورت آزمایشی راه اندازی خواهد شد، اظهار کرد: پس از آماده شدن شرایط کامل راه اندازی این خط کشتیرانی به صورت رسمی با حضور مقامات ارشد دو کشور ایران و عمان و استان های مسندام و هرمزگان راه اندازی می شود.

وی تصریح کرد: هیچ مانعی در مسیر راه اندازی خط کشتیرانی مستقیم بندرعباس – خصب وجود ندارد و استانداری هرمزگان از راه اندازی این خط کشتیرانی به صورت ویژه حمایت می کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: