سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۷۳۵۵۲۳
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۵- ۳۰: ۱۷
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های هرمزگان:
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های هرمزگان گفت: پیگیری گفتمان انقلاب اسلامی به عنوان یک گفتمان پیشرو در عرصه‌های مختلف با مجاهدت و ایستادگی میسر است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، جواد بیژنی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از جدی‌ترین مطالبات مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی تقویت کرسی‌های آزاد اندیشی به منظور تقویت بحث و تبادل نظر میان جوانان در حوزه مسائل کلیدی کشور و نیازهای جامعه اسلامی در دنیای امروز است که بدون شک تقویت گفتمان انقلاب اسلامی را به دنبال دارد.
وی افزود: انقلاب اسلامی مسیر تازه‌ای را پیش روی بسیاری از ملت‌های جهان قرار داد و اکنون یکی از دلایل فراگیری انقلاب اسلامی در جهان نیز گفتمان انقلاب اسلامی بود که مبتنی بر خواست ملت‌ها و ایستادگی آنان در برابر استکبار جهانی و استقلال و عزت‌طلبی است.
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های هرمزگان با بیان این که دانشجویان در صف اول تئوریزه سازی مفاهیم انقلابی و تبیین دقیق زوایای اندیشه اسلامی و مفاهیم جدید این حوزه هستند، خاطرنشان کرد: مفاهیمی نظیر اقتصاد مقاومتی باید در دانشگاه‌ها به طور همه جانبه مورد بررسی و نحوه اجرای آن توسط دستگاه‌ها به عنوان یک مطالبه ملی مورد توجه قرار گیرد.
بیژنی ادامه داد: اتکای به ظرفیت‌های داخلی و ترویج روحیه جهادی در جامعه برای کار و تلاش هر چه بیشتر برای رفع وابستگی به بیگانگان در حوزه‌های مختلف و مقابله جدی رانت‌خواری و فساد که آفت هر جریان انقلابی است، ضرورت این حوزه است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.
وی تصریح کرد: دشمنی‌ها با ملت ایران در طول 38 ساله اخیر همواره به شکست انجامیده است چرا که ملت ایران با هوشمندی و تحت رهبری‌های مقام معظم رهبری حرکت کرده است و دشمن نه تنها قادر به ضربه زدن به کیان انقلاب اسلامی نشده بلکه تمامی توطئه‌های آنان برای ناامن‌سازی فضای عمومی کشور به شکست انجامیده است و اکنون ایران به کانون امنیت و ثبات در منطقه تبدیل شده است.
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های هرمزگان بر اهمیت همگرایی عمومی در جامعه با هدف مقابله با تهدیدات دشمنان و بصیرت توأمان برای صیانت از انقلاب اسلامی تأکید کرد و گفت: هوشیاری نسل جوان و تحصیل‌کرده جامعه امروز در برابر دسیسه‌های دشمنان ضروری است و بسیج دانشجویی نقش روشنگرانه خود را در تبیین تهدیدات جدید علیه انقلاب اسلامی را با دقت و جدیت پیگیری خواهد کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar