سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۳۵۹۸۵
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۵- ۰۸: ۱۲
با حکمی مشترک از سوی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و قائم مقام وزیر و رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت نفت، شهیدی نیا، «فرمانده ارشد HSE ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران» منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شد.
  • به گزارش خبرگزاری بسیج ،شهیدی نیا مدیرعامل این سازمان طی حکمی به عنوان «فرمانده ارشد HSE ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران» منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی منصوب شد.

این حکم که توسط سرتیپ پاسدار، غلامرضا جلالی و سید کاظم وزیری هامانه امضا شده است، امروز در شرکت ملی صنایع پتروشیمی ابلاغ رسمی شد.

در متن این حکم آنده است:

با عنایت به حیاتی و استراتژیک بودن منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و ضرورت ایجاد هماهنگی های موثر و منطقه ای جهت استفاده بهینه از امکانات و تسهیلات موجود در سطح منطقه به منظور رعایت الزامات HSE و پدافند غیرعامل و همچنین مدیریت بحران ناشی از عوامل طبیعی و انسان ساخت، این تصدی صورت گرفته است.

۵۵۳۱۸۱۶۷-۴۸۸۲-۴۹۰b-a3b5-e8abd391ef76_20160827_140522

در ادامه ی این حکم، یازده بند مربوط به شرح وظایف فرمانده ارشد مناطق حیاتی وزارت نفت آمده و از شهیدی نیا خواسته شده تا با بهره گیری از توان فنی و پشتیبانی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، ضمن برقراری تعاملات موثر و سازنده با سازمانهای لشگری و کشوری، در راهبرد و اجرای ماموریت های محوله در چارچوب سیاستهای کلان HSE ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران اقدام نماید.

d4ec3cb9-75f2-42fa-9441-8f6ec4f3ac31_20160827_140557

شهیدی نیا تاکنون فرمانده ستاد مدیریت بحران این منطقه ی مهم وزارت نفت بوده است

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar