سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۳۶۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۵- ۴۷: ۰۸
تست ورزشی کارکنان ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهار محال وبختیاری در مجموعه ورزشی امام رضا علیه السلام سپاه حضرت قمربنی هاشم(علیه السلام) برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئول تربیت بدنی ناحیه عشایری استان با اشاره به فرمایشات رماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) پیرامون افزایش بنیه رزمی و دفاعی گفت:جهت افزایش بنیه رزمی و دفاعی، برنامه های تربیت بدنی و ورزش در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می بایستی برای کلیه کارکنان در راستای ایجاد و حفظ آمادگی جسمانی و تبحر در فنون مختلف که در مانورها و عملیاتهای نظامی کاربرد دارد طراحی و به اجرای گزارده شوند.

جعفر کیوانی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری، در این رابطه باید با توجه به استفاده از آخرین دستآوردهای علمی – تجربی، از کلیه امکانات ورزشی، برگزاری مسابقات و حضور در صحنه های ورزش بین المللی نیروهای مسلح (سیزم)استفاده شود.

کیوانی در ادامه هدف از برگزاری این تست جسمانی را ایجاد نشاط وشادابی بین نیروها، سنجش میزان آمادگی جسمانی کارکنان، تعیین نقاط قوت و ضعف جسمانی کارکنان در عوامل مختلف مهارتی و حرکتی، تدوین برنامه های اصولی و علمی در جهت حفظ و ارتقای توانمندی جسمانی کارکنان، ایجاد انگیزه در کارکنان جهت حضور مستمر در فعالیت های ورزشی و تاییدصلاحیت جسمانی افراد برای ترفیعات و احراز مشاغل سازمانی عنوان کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar