سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۴۰۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵- ۲۲: ۲۰
یک کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با «بسیج»:
مسعود اخوان فرد گفت: بانک‌ها را باید ملزم کرد تا به جای نهادهای تحریم شده در مرزهای جمهوری اسلامی ایران دفاع و امنیت کشورمان را عهده دار شوندکشورمان ملوک الطوایفی نیست که هر کسی ساز خودش را بزند.
مسعود اخوان فرد دکترای تجارت بین الملل و استاد دانشگاه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: حرکت خود تحریمی بانک‌ها، واکنش همراه با سراسیمه و هراسانی بود که موجب تعجب کارشناسان اقتصادی، دلسوزان و مردم شد.

وی با تاکید بر اینکه بانک‌ها حق خود تحریمی نهادهای داخلی را ندارند اذعان داشت: خود تحریمی از سوی بانک‌هامفهومی ندارد این در حالی است که همه نهادهای مربوطه که در این رابطه تحریم مطرح شدند مربوط به تصمیم گیری حاکمیتی  هستند نه بانکی.

این کارشناس مسائل اقتصادی خاطر نشان کرد: بانک‌ها را باید ملزم کرد تا به جای نهادهای تحریم شده در مرزهای جمهوری اسلامی ایران دفاع و امنیت کشورمان را قبول کنند این در حالی است که بانک ها چنین وظیفه ای را برای خودشان قائل نیستند.

اخوان فرد در خاتمه افزود: بانک‌ها باید در مراجع حقوقی پاسخگو باشند و این تصور را باید از بین برد که کشورمان ملوک الطوایفی نیست که هر کسی ساز خودش را بزند، مراجع قانوگذاری و حقوقی ما مشخص است و باید از یک مجموعه و منظومه بهم پیوسته‌ای تبعیت کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar