سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۴۰۴۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵- ۴۲: ۱۱
قاضی زاده هاشمی در گفتگو با «بسیج»:
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: FATF نه تنها زمینه ساز حاکمیت غرب بر سیستم بانکی ما است چه بسا که می تواند برای نظام پولی و بانکی ما آسیب زا باشد.
احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، اظهار داشت: انعقاد قرارداد FATF در حقیقت زمینه ورود به سیستم های مالی و بانکی در داخل نظام و قراردادهای بانکی و اعمال نظرات غرب در این خصوص را فراهم می کند که این خلاف استقلال و عزت ملی است.
 
وی ادامه داد: این قراردادها نه تنها زمینه ساز حاکمیت غرب بر سیستم بانکی ما است چه بسا که می تواند برای نظام پولی و بانکی ما آسیب زا باشد.
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به سیاست عمومی غرب در کشورهای دنیا که سیاست سلطه است در خصوص اصرار غربی ها به انعقاد این قرارداد از سوی ایران اظهار داشت: غرب درصدد است از طریق این قرارداد وارد حوزه و مسائل داخلی ما شود که از طریق برجام این امر تا حدودی محقق شد.
 
وی در پایان گفت: نمایندگان مجلس باید در این خصوص موضع صریح و قاطع داشته باشد و اجزای قرارداد را مورد بررسی قرار دهد و حتی مصادیق آن را برای مردم شفاف سازی کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar