سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۴۰۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۵- ۴۷: ۱۷
نامه بانک مرکزی به همه بانک‌ها و موسسات اعتباری
با نامه بانک مرکزی مشتریان آرمان دیگر نباید نگران محدودیت‌های اعلامی که برخی از رسانه‌ها منتشر کرده بودند، باشد.
به گزارش خبرگزاری بسیج بانک مرکزی در نامه ای به بانک ها و موسسات اعتباری درباره ارائه خدمات بانکی به تعاونی البرز ایرانیان و وحدت اعلام کرد که عدم ارائه خدمات بانکی فقط شامل تعاونی البرز ایرانیان است و ارائه خدمات بانکی به تعاونی اعتباری وحدت (که با تابلوهای موسسه اعتباری آمران فعالیت می‌کند) مجاز می باشد.

تعاونی اعتبار وحدت که هم‌اکنون با تابلوی موسسه اعتباری آرمان مشغول به فعالیت می‌باشد یکی از بزرگترین تعاونی‌های اعتباری ایران از لحاظ منابع مالی محسوب می‌شود.

با نامه بانک مرکزی مشتریان آرمان دیگر نباید نگران محدودیت‌های اعلامی که برخی از رسانه‌ها منتشر کرده بودند، باشد.

با پیگیری های صورت گرفته از سوی تعاونی وحدت و اعلام نظر مراجع ذیصلاح درباره این تعاونی، امروز بانک مرکزی در نامه ای جدید به بانک ها و موسسات، اعلام کرد؛ ” درباره عدم ارئه خدمات بانکی به تعاونی اعتبار وحدت و البرز ایرانیان به استحضار می رساند حسب مفاد نامه شماره ۹۵۰۷۶۲/اب  مورخ پانزدهم شهریور ماه ۹۵ بازپرس محترم شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه، موضوع عدم ارائه خدمات بانکی صرفا درخصوص تعاونی البرز ایرانیان مد نظر بوده است.”

ارائه خدمات بانکی به موسسه آرمان (تعاونی اعتبار وحدت) مجاز است+سند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar