سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۴۲۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۵- ۵۷: ۱۱
مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان:
مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان گفت: جشنواره فولکلور البرزنشینان نقش موثری در تقویت نشاط اجتماعی و افزايش روحيه شادابي و اميد در مردم دارد.
به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان، امیر بینایی در بازدید از نمایشگاه جشنواره فولکلور البرزنشینان افزود: این جشنواره نقش موثری در تقویت نشاط اجتماعی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی دارد.

وی گفت: این جشنواره می‌تواند نقش موثری در تعامل بین استانی داشته باشد و این روابط می‌تواند زمینه‌های اشتغال،  تعاملات فرهنگی و توسعه فراگیر و همه جانبه را فراهم کند.

بینایی افزود: یکی از برنامه‌های محوری استانداری در دولت تدبیر و امید ، توسعه نشاط اجتماعی است و اگر جامعه ای خمود باشد و مردم پویایی نداشته باشد نمی‌توانند در حوزه اقتصاد به خصوص اقتصاد مقاومتی نقش بازی کنند.

بینایی با بیان اینکه نشان دادن حرفه‌های مختلف و مهارتها در ایجاد انگیزه بین جوانان برای ورود به حوزه صنایع دستی موثر است، افزود: این امر، نوعی ورود به صحنه اقتصاد است که سیاستهای نظام، رهبری و دولت تدبیر و امید را می تواند تحقق بخشد.

وی گفت: یکی از برنامه های استانداری سمنان، برگزاری نمایشگاههای مشابه این جشنواره است و پیش بیني شده است تا پایان سالجاری جشنواره‌های مختلفی با عنوان " امید و نشاط" و در ادامه این جشنواره در استان سمنان برگزار شود.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان گفت: در دو ماه  اخیر بیش از پنج جشنواره امید و نشاط با رویکرد مهارت آفرینی و کارآفرینی در حوزه های مختلف در استان برگزار شده و نتایج خوبی به همراه داشته است.

جشنواره فولكلور البرز نشينان در سمنان و با برپايي 110 غرفه صنایع دستی در حال برگزاری است.

نمایشگاه صنایع دستی این جشنواره تا بيست و چهارم شهريور ماه از ساعت 18 تا 23 در محل پارك شهروندي پارك سيمرغ سمنان به روي علاقمندان گشوده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar