سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۴۲۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۵- ۲۲: ۱۲
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه سرخه:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه سرخه گفت: قدرت آمریکا پوشالی و توخالی است و سياه نمايي هايش از ترس ايران و اسلام است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسسيج از سرخه، حجت الاسلام مرتضی یعقوبی در جمع پایوران سپاه سرخه ضمن اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) که فرمودند«من از بی اعتنایی شما نسبت به دین می ترسم»؛ اظهار داشت: ما امروز به عینه شاهد هستیم که خرج دنیایمان بیشتر از خرج دینمان است، چرا که به دنیای بچه هایمان بیشتر از دین شان می رسیم، و یا اصلاً به دینشان رسیدگی نمی کنیم.

وی با بیان اینکه دین برای انسان قانون و ارزش ایجاد می کند؛ اظهار داشت: یکی تفاوت های دین ما با دنیا در این است که در دین حتی برای نیت ها و حضور و عدم حضور ارزش قائل شده و اجر و ثواب دارد؛ اما در دنیا فقط برای حضور ارزش قائل است، در اجرای قوانین دنیایی یک نفر به عنوان ناظر باید حضور داشته باشد؛ اما در قوانین دینی چنین ناظری نیست.

قوانین دینی ما هم برای دنیا و برای آخرت است؛ اما قوانین دنیایی فقط ارزش دنیایی داشته و به درد آخرت نمی خورد به همین علت است که دین ما دشمنان زیادی دارد که درصدد نابودی آن هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه سرخه با اشاره به آیه 76 سوره نساء، بیان داشت: آیات جهاد ذکر شده در قرآن جزئی از مبانی دینی ما است، جهاد همیشه یا در راه حق است و یا در راه طاغوت، جهادی که در راه حق است همیشه پیروز است، و شکستی در آن نیست؛ چرا که یا با شهادت همراه است و یا پیروزی، کسی که پیروز است همان اجر شهید را دارد؛ اما جهاد در راه طاغوت در آخر جهنم و زبونی را در پیش دارد.

يعقوبي افزود: براساس اين آیه می بینیم که قدرت های طاغوتی جهان همیشه از بیرون دارای قدرت هستند اما از داخل هیچ قدرتی ندارند و فقط با ایجاد رعب و وحشت حکومت می کنند، همانند آمریکا که یک قدرت پوشالی و توخالی است، چرا که از ترس ایران و اسلام است که این چنین سیاه نمایی هایی انجام می دهد؛ اما در داخل هیچ قدرتی برای مقابله ندارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar