سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۴۴۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۵- ۲۰: ۰۹
حمیدرضا ترقی در گفت و گو با «بسیج»:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تصریح کرد: کسانی که در فتنه 88 خسارات فراوانی را به ملت تحمیل کردند و در حق همه ملت ظلم کردند و باعث شدند که تحریم ها بر ملت ایران تحمیل شود، چگونه می توانند عذرخواهی کنند؟
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در واکنش به اقدامات رسانه های اصلاح طلب مبنی بر سوءاستفاده از عذرخواهی سعید مرتضوی درباره وقایع کهریزک، اظهار داشت: عذرخواهی آقای مرتضوی درباره غفلت هایی است که در رابطه با نگه داری متهمین در کهریزک صورت گرفته و چون آن زندان زیر مجموعه ایشان بوده است در واقع از عملکرد زیر مجموعه خودش عذرخواهی کرده است اما این عذرخواهی به معنی تبرئه کسانی که متهم فتنه در سال 88 بودن نیست.

وی افزود: در فتنه 88 جمع زیادی از فتنه گران دستگیر شدند و در اعتراف هایشان به جرائم ضد امنیتی علیه نظام و ارتباطشان با بیگانگان اقرار کرده اند و به نظام ضربه زدند اما هیچ کدام از سران فتنه از ظلمی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی مرتکب شدند عذرخواهی نکردند.

ترقی خاطرنشان کرد: تصور این افراد این است که در وادار کردن آقای مرتضوی به عذرخواهی یک پیروزی بدست آورده اند در حالی که این پیروزی متعلق به آقای مرتضوی است که با شهامت، قصورش را پذیرفته است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تصریح کرد: کسانی که در فتنه 88 خسارات فراوانی را به ملت تحمیل کردند و در حق همه ملت ظلم کردند و باعث شدند که تحریم ها بر ملت ایران تحمیل شود، چگونه می توانند عذرخواهی کنند؟ در واقع خسارتی که این افراد بر نظام و مردم وارد کردند، خسارت جبران ناپذیری است و اگر پای آنها به دادگاه کشیده شود باید بدانند که عواقب سختی در انتظار آنها خواهد بود.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar