سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۴۵۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۵- ۴۲: ۱۵
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی گفت: قرارداد FATF مصداق کاپیتولاسیون بانکی است که آثار سوء امنیتی را به دنبال دارد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، مرتضی محمدپور ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی اظهار داشت: در طول تاریخ و در عالم هستی همیشه دو جبهه حق و باطل بودند که در تقابل با هم هستند.
 
وی ادامه داد: دشمن در مذاکره به دنبال نفوذ است نه تایید جایگاه حق و این همان چیزی است که جبهه استکبار دنبالش است.
 
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی با اشاره به اینکه پیامبران الهی در راه حق مورد اذیت و ازار قرار می گرفتند و صبر و استقامت داشتند، تصریح کرد: امروز در مذاکره با امریکا یا باید سازش کنیم که چیزی از آن جز ذلت و زیر سلطه رفتن برای ما به ارمغان نمی آورد و یا اینکه در برابر فشار و تهدیدات ایستادگی نماییم و در مسیر آرمان های خود استقامت کنیم.
 
وی تاکید کرد: عزت و ذلت در تعریف و تمجید کدخدا نیست و نبایستی در برابر دشمن مرعوب شویم و به فرموده امام راحل که اگر دنیا در برابر دین ما بایستد ما برابر دنیای آنها خواهیم ایستاد باید عمل کرد.

محمدپور ابراز داشت: باید در برابر استکبار جهاد کبیر کنیم بدین معنا که از فرهنگ مادی و دنیوی غرب که همان لذت جویی و اشرافی گری است پیروی نکنیم.
 
وی در ادامه افزود: اینکه برخی مسئولین در خانه های مجلل زندگی می کنند و حقوق های نجومی دریافت می کنند نماد اشرافیت و پیروی از فرهنگ غرب است که متاسفانه اشرافی‌گری به دولت سازندگی برمی‌گردد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی به ولنگاری فرهنگی اشاره کرد و افزود: متاسفانه به اندازه‌ای که مسئولین به کنسرت اهمیت می‌دهند به مسئله ازدواج و اشتغال اهمیت داده نمی‌شود.
 
وی تصریح کرد: یکی از دلایلی که نظام سلطه تن به مذاکره با ما داد قدرت نظامی بود اما استحاله شدگان راه امام(ره) می‌گویند قدرت نظامی مهم نیست و می‎گویند که باید بودجه نظامی و دفاعی کشور را برای رسیدن به توسعه اقتصادی کشور کاهش داد.
 
محمدپور با بیان اینکه ماهیت اصلی برجام از نگاه غرب، دروازه غربی کردن ایران و الحاق آن به کشورهای تحت سلطه آمریکا است و شوروی نیز با همین سیاست دچار فروپاشی شد، گفت: نه تنها عزتی از طریق برجام افزوده نشده بلکه کاهش هم یافته است.

وی در بخش دیگر سخنان خود به قرارداد FATF اشاره کرد و افزود: این قرارداد مصداق کاپیتولاسیون بانکی است که آثار سوء امنیتی را به دنبال دارد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی یادآور شد: دانشگاه محل جولان احزاب سیاسی نیست و به اسم آزادی نباید گذاشت که فعالان فتنه برای توطئه وارد دانشگاه شوند.
 
وی در پایان گفت: متاسفانه با وجود تاکیدات مقام معظم رهبری شاهد سنگ اندازی در مسیر دانشجویان و تشکل‌های انقلابی در دانشگاه‌ها هستیم.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar