سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۵۰۶۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵- ۳۹: ۱۳
رییس بسیج حقوقدانان و وکلا در گفتگو با «بسیج»:
سردار بهادری گفت: ما در جهانی هستیم که نظام حقوق بین المللی در آن طراحی شده است اما تجربه هشت سال دفاع مقدس نشان داد که هیچکدام از این نظام های حقوقی توانایی برقراری امنیت کشور را ندارند.

سرداربهادری، رییس بسیج حقوق دانان و وکلا در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج، با اشاره به هفته دفاع مقدس و لزوم تقویت بنیه دفاعی کشور پس از تجربه هشت سال جنگ مخاصمانه دشمنان گفت: ما در جهانی هستیم که نظام حقوق بین المللی در آن طراحی شده است که بتوانیم امنیت خارجی و داخلی کشورمان را تأمین کنیم اما تجربه هشت سال دفاع مقدس نشان داد که هیچکدام از این نظام های حقوقی توانایی برقراری امنیت کشور را ندارند و بعد از جنگ دیدیم که این نظام ها بیشتر شبیه به شوخی هستند.

وی افزود: مثال به روز و داغ این مسأله فاجعه منا بود که 462 نفر از شهروندان کشورمان مظلومانه به شهادت می رسند و هیچ نهاد بین المللی برای اینکه مشخص شود تنها مقصر حادثه کیست یا کوچک ترین غرامتی گرفت وجود ندارد و اگر کشور توان نظامی نداشته باشد کشورهایی که قواعد مسلم اسلامی و اخلاقی را شرعی و حقوق را به رسمیت نمی شناسند با هیچ ابزاری نمی توان آنها را سرجای شان نشاند.

رییس بسیج حقوق دانان و وکلا خاطرنشان کرد: ابزار لازم گرفتن حق توان امنیت و دفاعی کشور است؛ اگر جمله تاریخی رهبر را در قضیه منا نداشتیم بعید بود عربستان اجازه خروج شهدای ایرانی را می داد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar