سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۵۵۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵- ۰۶: ۰۹
پس از رونمایی از اولین کتاب احکام و فقه بازار که در اردییبهشت ماه سال گذشته رو نمایی شد با نزدیک شدن به سالگرد این اولین رونمایی کتاب مذکور دستخوش تغییراتی شد که به منظور بهبود و تصحیح مطالب آن صورت گرفته است.
به گزارش سرویس بسیج اصناف و بازاریان کشور خبرگزاری بسیج،کتاب آموزش احکام کسب و کار و تجارت(فقه بازار) با توجه به برگزاری دوره های احکام کسب و کار با همکاری اتاق های اصناف و اتحادیه ها به منظور غنی تر شدن محتوای دوره ها دستخوش تغییراتی شده است.
به همین منظور کتاب جدیدی جهت این دوره ها تهیه و چاپ گردیده است. این کتاب که با عنوان آموزه های پیشرفت و رونق در کسب و تجارت نام گذاری شده زیر نظر استاد مهدی احدی استاد شجره طیبه اصناف و بازار تنظیم گردیده که شامل دو فصل و هشت بخش می باشد.لازم به ذکر است که در بخش هشتم این کتاب به اقتصاد مقاومتی نیز اشاره شده است.
یادآور می شود طبق بند ن ماده 30 قانون نظام صنفی تمام کسبه ی محترمی که جهت اخذ یا تمدید پروانه کسب مراجعه می کنند باید در دوره های 6 ساعته ی فقه و بازار که از اردیبهشت ماه 94 برگزار می گردد، حضور یابند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar