سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۶۶۸۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۵- ۱۵: ۲۰
کارگاه آموزش تخصصی منطقه ای تسهیلگری سرمربیان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز از روز پنجشنبه مورخ 95/7/29 لغایت 95/7/30 در پردیس آموزش کشاورزی باغین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان برگزار گردید.

به گزارش سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی ، کارگاه آموزش تخصصی منطقه ای تسهیلگری سرمربیان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز از روز پنجشنبه مورخ 95/7/29 لغایت 95/7/30 در پردیس آموزش کشاورزی باغین مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان برگزار گردید.

این کارگاه به منظور ارتباط آسان مربیان با کشاورزان در روستاها و جلب اعتماد کشاورز و تشکیل شورای علمی در روستاها و متعاقب آن راهنمایی کشاورز در جهت استفاده صحیح از نهاده های کشاورزی و افزایش عملکرد در واحد سطح برگزار شد.

در ابتدای کارگاه جناب سرهنگ عسکرپور رییس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کرمان ضمن عرض خیرمقدم به فراگیران در خصوص اهمیت دوره مطالبی را عنوان کرد.
 سپس مدرس کارگاه مهندس ماموریان مباحث مربوط به سرفصل دوره را تدریس و در پایان مباحث عملی به فراگیران بصورت تشکیل کارگروه هایی آموزش داده شد.

روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان

  
  
 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar