سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۶۹۰۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۵- ۴۴: ۱۱
معاون خدمات شهری شهرداری قم:
معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه شهر قم شهر زائر پذیری است و یک نفر متکدی هم زیبنده این شهر نیست، گفت: یک نفر متکدی برای شهر قم هم زیاد است ، فعالیت متکدیان را شدیدا نظارت می کنیم که در شهر قم وجود نداشته باشند که در این زمینه موفق بوده ایم.
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، سید امیر سامع در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای ساماندهی متکدیان استان قم اظهار داشت: برای متکدیان شهر برنامه های مستمری انجام شده است، موضوع تکدی گری ناشی از مسائل اقتصادی است که این پدیده بروز پیدا می کند و دارای مباحث حاشیه ای نیز است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه برای مقابله با متکدیان هماهنگی بسیار خوبی با دستگاه های زیر ربط انجام شده است، افزود: برخی از متکدیان به صورت گروهی و شبکه ای و برخی از آنها به صورت متفرقه و در سنین مختلف مشغول فعالیت هستند.

 وی گفت: نظارت مستمری به متکدیان استان قم داریم، با هماهنگی ارگان های دیگر متکدیان را جمع آوری کرده و ضمن  غربالگری برای آنها پرونده ایجاد می شود و اگر اتباع خارجی باشند از شهر و استان خارج می شوند و اگر بچه و یا مسن باشند  به بهزیستی انتقال داده شده و ساماندهی می شوند.

سامع با بیان اینکه شهر قم شهر زائر پذیری است و یک نفر متکدی هم زیبنده این  شهر نیست، عنوان کرد:  یک نفر متکدی برای  شهر قم هم زیاد است ، فعالیت متکدیان را شدیدا نظارت می کنیم که در شهر قم وجود نداشته باشند که در این زمینه موفق بوده ایم.

معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: قم استان مسافر پذیری است و به دلیل شرایط جغرافیایی رفت و آمد در آن بسیار زیاد است و اگر موضوع تکدی گری رها شود تعداد متکدیان افزایش پیدا می کند اما شرایط استان نسبت به دیگر کلان شهرها در موضوع متکدیان مناسبت تر است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar