سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۷۰۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۵- ۴۳: ۲۱
به گزارش سرویس بین الملل بسیج:
اوباما در صحبت با بنیاد انجمن سیاه پوستان کنگره،خواستار فعال شدن آنها شد و از شنوندگان خواست تا به هیلاری کلینتون رای دهند.
به گزارش سرویس بین الملل بسیج خبرگزاری بسیج،در صحبت با بنیاد انجمن سیاه پوستان کنگره، اوباما او خواستار فعال شدن آنها شد و از شنوندگان خواست تا به هیلاری کلینتون رای دهند. او به طور نمادین مشعل را به دست کلینتون، یعنی وارث میراثش، داد. او در ادامه گفت" فعال نشدن انجمن را در انتخابات توهین به خود و میراثش می داند." و " اگر می خواهید بدرقه خوبی از من کنید، رای دهید". او خطاب به ترامپ که دوره او را بدترین دوره سیاه پوستان دانسته بود گفت:" او تمام درسهای مدنیت را درباره برده داری و جیم کرو از دست داده است، اما موزه ای برای بازدید او وجود دارد". اوباما که بنا است موزه ملی تاریخ و فرهنگ سیاه پوستان را در هفته آتی افتتاح کند افزود:"ما او را باسواد می کنیم."
اوباما همچنین قضیه محل تولد او را که توسط ترامپ مدتها مطرح شده بود و توسط خود او تکذیب شد را نیز در این جلسه مطرح و ترامپ مورد تمسخر قرار داد
 ترامپ که تمام تلاش خود را می کند به هر طریقی رای سیاه پوستان را جلب و نمایندگان دموکرات را به دلایل پزشکی و یا حتی نبود مشروعیت رئیس جمهور شدن به دلیل عدم تولد در آمریکا، نشان دهد. اما پس از آنکه اوباما اسناد خود را نشان داد، به شدت مجبور به عقب نشینی شد. اوباما شاید بهترین گزینه ای هست که دموکرات ها جهت جلب نظر سیاه پوستان در دست دارند و فی الوافع می توان گفت که او، یک رئیس جمهور بسیار خوب برای دموکرات ها در زمان انتخابات ریاست جمهوری است. این نوع تنش میان یک کاندیدای رئیس جمهوری و رئیس جمهور وقت، در تاریخ آمریکا بی سابقه است. دخالت رئیس جمهور آمریکا در انتخابات، در هیچ زمانی به اندازه ای که اوباما دخالت کرده است، دخالت رئیس جمهور نبوده است. او نه تنها بسیار فعال است، بلکه اظهارنظرهای تندی نیز علیه ترامپ می کند. شاید تنها نمونه نزدیک به لحاظ تاریخی به این امر را بتوان در نگاه جان کوئیسنی آدامز به جانشینش، اندرو جکسون دید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar