سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۷۲۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۵- ۳۵: ۱۶
نماینده مردم سنقروکلیایی در گفتگو با بسیج:
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: اینکه آقای روحانی وزیر استیضاح شده با سابقه فساد ۸ هزار میلیاردی در زیر مجموعه اش را تجلیل می کند پاک کردن صورت مسئله است.
حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از سنقروکلیایی، در خصوص استعفای سه وزیر که در روزهای گذشته رسانه ای شد اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش را که مجلس استیضاح کرد به دلیل ناکارآمدی در عرصه مسائل آموزشی و همچنین فساد بیش از ۸ هزار میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان بود.

نماینده مردم سنقروکلیایی گفت: مجلس در این راستا از حقوق معلمان و مردم دفاع کرده و وزیر را استیضاح کرد. در خصوص فساد 8 هزار میلیاردی پیگیری ها ادامه خواهد داشت. باید این مسئله برای مردم روشن شود و با وزیر حتی اگر استعفا کرده باشد برخورد صورت گیرد.

وی در ادامه تاکید کرد: با وصف اینکه در این شرایط وزیری استعفا بدهد و بعد هم تمجیدی از او صورت بگیرد، صورت مسئله پاک نخواهد شد.

حجت الاسلام حسینی کیا ادامه داد: کسی که ناکارآمد است، کسی که در حوزه او فسادی بزرگ و بی سر و ته  رخ داده است قابل تمجید نیست، تمجید از کسانی که در حوزه کاری آنها چنین معضلات و مشکلاتی وجود دارد توهین به شعور ملت و نمایندگان ملت است.

وی تصریح کرد: نمایندگان ملت قطعا در مقابل وزرای پیشنهادی که با توجه به سوابق بخواهند آن راه را ادامه دهند و یا در آن مسیر گام بردارند با قاطعیت تمام خواهند ایستاد.

نماینده مردم سنقروکلیایی گفت: نمایندگان ملت سوگند خورده اند که از منافع مردم و از منافع نظام و انقلاب دفاع کنند. آن چیزی که انتظار بود اینست که رئیس جمهور از عموم ملت عذرخواهی کند بواسطه این فسادی که در آموزش و پرورش و صندوق ذخیره فرهنگیان رخ داده است.

وی در پایان تصریح کرد: کسی که ناکارآمد است دیگر قابل تمجید و تعریف نیست، تعریف و تمجید لایق کسانیست که شاهکاری را به جا گذاشته باشند و ملت این مسائل راخوبی می فهمد، این برخورد یک برخورد سیاسی است و هدف از این تغییرها با نگاه به انتخابات است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar