سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۷۷۶۰۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵- ۲۱: ۱۰
غلامرضا حسن پور:
مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور گفت: استان هایی نظیر خوزستان و فارس که سطح وسیعی از مناطق را در اختیار دارند با نیروهای تربیت شد تحت کنترل هستند و به خوبی در کارهای نظارتی از پس آن برآمدند.
به گزارش سرویس بسیج اصناف و بازاریان کشور خبرگزاری بسیج،غلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور، درباره تازه ترین اقدامات بسیج اصناف در خصوص آموزش افراد متخصص برای نظارت مناطق آزاد گفت: به لطف خدا و پیگیری هایی که انجام شد توانستیم استان هایی که مناطق آزاد را دارا هستند، نیروهایی در غالب نیروهای بسیجی تربیت کنیم تا در مناطق آزاد به اندازه توانایی هایمان شرایط نابسامان را حل کنیم.

وی افزود: استان هایی نظیر خوزستان و فارس که سطح وسیعی از مناطق را در اختیار دارند با نیروهای تربیت شد تحت کنترل هستند و به خوبی در کارهای نظارتی از پس آن برآمدند.

حسن پور تصریح کرد: باید واقعیتی را اغراق کنیم که آن هم ایجاد رانت هایی است که مشخص نیست از سمت کی یا از طرف چه کسی هدایت می شوند و نیروهای ما هم متأسفانه در این مورد ناتوان بودند. واردات در این مناطق به‌قدری زیاد شده است که برای کنترل آن و سر وسامان دادن، زمان زیادی باید صرف کرد و نمی شود یک خواسته بزرگی از آن ها داشت.

رئیس سازمان بسیج اصناف در خصوص ساز و کار نحوه فعالیت مجموعه های تربیت شده که مناطق آزاد را کنترل و نظارت می کنند گفت: از طرف سازمان بسیج اصناف نامه ای به آقای ترکان، رئیس مناطق آزاد، زده شد که ایشان هم با اعلام همکاری مناطق آزاد، افراد آموزش دیده شد را به محل های مورد نظر فرستادند و نیروها فعالیت های خود را شروع کرده اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: