سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۷۹۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۵- ۳۲: ۲۲
تاکنون 589 واحد صنعتی و کشاورزی برای دریافت تسهیلات رونق در سامانه بهین یاب نام نویسی شده است .
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در بیست و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت : از مجموع این تعداد 325 واحد و طرح آن در حوزه کشاورزی و بقیه در حوزه صنعتی بوده است.
داریوش دیودیده با بیان اینکه تا کنون 449 واحد به بانک های عامل معرفی شده است افزود: از این تعداد با 79 واحد و طرح برای پرداخت تسیهلات عقد قرارداد شدو بقیه در جلسات بعدی کارگروه تعیین و تکلیف می شوند .

وی با اشاره به اینکه برای پرداخت تسهیلات به 70 واحد 540 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد گفت:  از مجموع 70 واحد و طرحی که تسهیلات رونق پرداخت شده است 40 واحد و طرح آن در بخش کشاورزی و بقیه در بخش صنعت است.
وی با با بیان تا کنون کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان 22 بار تشکیل جلسه داد افزود: مایحصل این کارگروه266 مصوبه بود که 165 مصوبه آن اجرا و بقیه در دست پیگیری است.
دیودیده افزود : از مجموع 266 مصوبه 106 مورد در زمینه تعیین تکلیف بدهی،16 مورد برای امورزیربنایی و تامین سوخت،17 مورد تامین مالی و تسهیلات،4 مورد تامین مواد اولیه و معافیت مالیاتی و بقیه در مورد امور کارگری، تامین زمین، محدوده و سایر بوده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار نیز در این جلسه هم یکی از سیاست های کاری دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی را تشکیل این کارگروه در استان ها با هدف مرتفع نمودن مشکلات و کمک به واحدهای تولیدی مشکل دار برای بازگرداندن آنها به چرخه تولید برشمرد و گفت : تحقق این مهم نیازمند و مستلزم همکاری و عزم همه جانبه دستگاه های اجرایی متولی و بانک های عامل در استان است.
مجید محنایی کمک کردن و بازگرداندن این واحدها را به چرخه تولید موجب اشتغالزایی، افزایش تولید، بهره وری و در نتیجه رونق و توسعه استان برشمرد و افزود :دستگاه های اجرایی و بانک های عامل و همچنین مالکان این واحدها باید مصوبات و تعهدات خود را که در جلسات این کارگروه متقبل می شوند به نحو احسن اجرایی کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar