سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۸۱۱۸۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۵- ۴۹: ۱۵
دبیر اجرایی جشنواره جهادگران علم و فناوری استان اردبیل از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان در اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، علی نعمتی مقدم در افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور سی شرکت فن آور و دانش بنیان در کنار سومین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان اردبیل دایر شد و آخرین دستاوردهای علمی و فناوری استان در معرض نمایش گذاشته شد.

دبير اجرايي جشنواره جهادگران علم و فناوري با تاکید بر جهاد علمی و جریان سازی گفتمان علمی تصریح كرد: این جشنواره با همکاری و همدلی بنیاد نخبگان استان، پارک علم و فناوری، مراکز رشد و فناوری و دانشگاه های استان اردبیل برگزار شد.

علي نعمتي مقدم همچنین خاطرنشان کرد: سازمان بسیج علمی در قالب طرح خوشه های تعالی دانش با تعامل اقشار دانشور بسیج، مجموعه ای از طرح و برنامه های متناسب با کلیه گروه های سنی و تحصیلی و سطوح حرفه اي را در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: براساس ارزیابی کمیته داوری، 16 نفر به عنوان دانشور برگزیده و نیز دو مخترع تحت حمایت بسیج علمی تجلیل شدند.

این مسئول با تاكيد بر اينكه نخبه پروری و نخبه یاری در کشور از بالاترین ارزش برخوردار است، افزود: بسیج علمي تلاش می کند با حمايت هاي مادي و معنوي زمينه را براي شكوفايي استعداد قشرهاي مختلف و پيشرفت و سربلندي كشور فراهم سازد.

خبرنگار: مریم عیدی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar