سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۸۲۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۵- ۱۴: ۲۳
مسئول تعلیم و تربیت بسیج تنگستان گفت: در حالی که در اقصی نقاط جهان شاهد رویش بسیج به معنای واقعی هستیم و به عینه می بینیم که برخی کشورها با الگو پذیری از ارتش بیست میلیونی ایران اسلامی در مقابل ظلم قد علم کرده اند ولی هنوز تا رسیدن به هدف و آرمان امام راحل مبنی برتشکیل بسیج جهانی فاصله داریم و برای عملی شدنش باید انتقال فرهنگ بسیج درگستره جهانی بیش از این تلاش کنیم.
به گزارش خبرگزاری بسیج از تنگستان؛ حجت الاسلام سید حسن مهدی در گفتگو با خبرگزاری بسیج گفت: امروز دنیا شاهد تجمعات گسترده مسلمین در مناسبات مختلف است که اربعین حسینی در این زمینه بیشترین نقش را در ایجاد وحدت ؛ همدلی و اتحاد مسلمین ایفا می کند و البته این حماسه عظیم خود باعث گردیده تا مسلمانان با تفکرات متعدد و مختلف زیر پرچم لبیک یا حسین قرار گیرند و به خودی خود یک بسیج جهانی مد نظر امالم راحل را تشکیل دهند.

وی افزود: بسیج جهانی مد نظر امام راحل لشکر عظیم انسانهای مخلصی است که برای حفاظت از اسلام از همه چیز خود می گذرند و برای ماندن اسلام آنچنان در صحنه حضور دارند که کسی جرات و جسارت شرارت با فرزندان رسول الله را نخواهد داشت و این همان هدف مد نظر امام بود که امروز برای تحقق آن وظیفه سنگینی بر دوش مدیران بسیج و آحاد بسیجیان مخلص است.

مهدی خاطر نشان کرد: امروز اگر می بینیم که افرادی تحت عنوان مدافعان حرم برای دفاع از حریم آل الله در صحنه حضور دارند همان پرورش یافتگان مکتب بسیج هستند و همواره در صحنه حضور خواهند داشت تا ریشه استعمار و ظلم را خشکانده و فتنه های مستکبرین در منطقه به ویژه عراق؛ سوریه و یمن را از بین ببرند.

وی گفت: امام راحل از تشکیل بسیج هدفی جز بر افراشتن پرچم لا اله الا الله بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری نداشتند و امروز نیز بسیج حی و حاضر و با اقتدار تمام در صحنه حضور خواهد داشت تا راه مبارزه و مقاومت علیه استکبار همواره تر از گذشته باشد و این پرچم مقدس در سراسر جهان به معنای واقعی به اهتزاز در آورد.

حجت الاسلام مهدی تصریح کرد: امروز بسیج همان نیت و هدف امام را دنبال می کند و برای جهانی شدن روز به روز تلاش خواهد کرد و همه همان ندای امام را که می فرمودند ما اگر جهانخواران در مقابل دینمان بایستند با تمام قدرت در مقابل دنیای آنها خواهیم ایستاد را فریاد می زنند و برای برپایی پرچم اسلام ناب محمدی جانفشانی خواهند کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar