سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۸۵۱۲۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۵- ۰۲: ۱۹
فرمانده ناحیه شاهین دژ:
سرهنگ تقی نجمی در نشست بصیرتی خود با پرسنل ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهیندژ گفت : همانگونه که مقام معظم رهبری سپاه را پیش رونده ی پیش برنده عنوان فرموده اند ،این فرمایش حضرت آقا می بایست در کل پیکر سپاه باید جاری باشد و همانند آب زلال به دیگران بهره برساند.
به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، سرهنگ تقی نجمی گفت: سپاه در برهه های خاص زمانی پیش رو باید با دیدگاه های مقام معظم رهبری خود را تطبیق داده و هیچگاه از مسیر ولایت و منویات رهبری دور نیفتد.

فرمانده ناحیه شاهین دژ با تاکید بر اینکه در حال حاضر می بایست اهداف معظم له را در خصوص اقتصاد مقاومتی باید عملی نماییم ، گفت: اگر ما به توصیه های رهبر انقلاب که در تمامی زوایا با نگرشهای دقیقی که صورت پذیرفته عمل نماییم جامعه ای سعادتمند و پیروز خواهیم داشت، که کسی جرات کج نگاه کردن را به خود نخواهد داد.

نجمی در با بیان این مطلب که سپاه و بسیج باید توان حداکثری را مد نظر قرار دهد و به حداقل ها بسنده نکند خاطر نشان کرد : فعالیتهای مختلفی که در یپاه جریان دارد نبایستی محدود به حداقل ها باشد ما باید حداکثر تلاش خود را معطوف به اهداف سپاه نماییم و در این راه خستگی مفهوم ندارد و عاشقانه می بایست در بستر پاک فراهم شده گام بر داریم.

وی ابراز کرد : آنچه که سپاه و بسیج را در بین مردم عزیز و گرامی داشته است همین اخلاص و تقوا و جلب اعتماد عمومی است که ریشه در ایمان قوی سپاه و بسیج دارد، پس خستگی در سپاه و بسیج مفهومی ندارد ، و خدمتگزاری صادقانه و عاشقانه برای جلب رضای حضرت حق مد نظر قرار دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar