سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۸۵۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۵- ۱۳: ۱۰
در نامه سازمان بسیج جامعه زنان کشور خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
بسیج جامعه زنان کشور به نمایندگی از 9 میلیون زن بسیجی خواستار واکنش جدی مجلس شورای اسلامی و دولت است تا در این راستا به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.
به گزارش سرویس بسیج جامعه زنان کشور خبرگزاری بسیج، چند روز گذشته شاهد حرکتی غیرقانونی و تصویب قانون ISA ( تمديد 10ساله تحريم‌ها عليه جمهوري اسلامي ايران) در سنای امریکا بودیم، قانونی که دوباره بدعهدی و پیمان شکنی آمریکا را ثابت کرد و نقض کامل و قطعی برجام بود.
هر چند که برجام نیز از روز نخست توافق نابرابری بود که هیچ‌یک از خطوط قرمز نظام و رهبری معظم انقلاب در آن رعایت نشده  و داده‌ها و ستانده‌هایش  بر خلاف مصلحت نظام و آینده ملت ایران بود.

سندی نابرابر، تحقیرآمیز بر علیه ملت  و توافقی که شمشیر تحریم را بالای سر کشور نگه داشته و با بازکردن درب تمامی مراکز حساس نظامی و امنیتی کشور به روی دشمن، زمینه‌ی تحقیر ملت، بازرسی از تمام مراکز حساس کشور و حتی بازجویی از دانشمندان ما را نیز پدید ‌آورد.

اما امروز مصوبه سنای آمریکا نشان داد که این کشور برهمان توافق نیز پایبند نبوده و منافع شخصی و مهم خود را هیچ گاه با مواد و قوانین برجام عوض نخواهد کرد.

بسیج جامعه زنان کشور به نمایندگی از 9 میلیون زن بسیجی خواستار واکنش جدی مجلس شورای اسلامی و دولت است تا در این راستا به وظیفه انقلابی خود عمل کنند. لذا از رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و نمایندگان خانه ملت می خواهد که در نهایت اقتدار و با موضعی عزتمندانه که در شان ملت آزاده و سربلند ایران است در اسرع وقت و بدون کوچکترین اتلاف زمانی، طرح سه فوریتی برای از سرگیری فعالیت های تعلیق شده هسته ای را با اکثریت آرا به تصویب رساند.

بدون شک واکنش جدی و قاطع نمایندگان مجلس در تصویب این طرح ضد برجامی که مقابله با مصوبه سنای آمریکا است، پاسخ دندان شکنی به زیاده خواهی های آمریکا و بد عهدی آنان در قبال برجام بوده و دولت نیز مکلف و ملتزم به اجرای آن خواهد بود.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: