سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۹۱۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵- ۳۸: ۰۸
جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان:
جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: ترویج معنویت در جامعه یکی از مهمترین راه های مقابله با جنگ نرم دشمنان است
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، اسحاق هراسانیان در جلسه شورای جهاد فرهنگی بسیج شهرستان شاهرود که با حضور اعضاء در دفتر امام جمعه شاهرود برگزار شد در سخنانی با گرمیداشت ایام ماه ربیع و تشکر از توجه امام جمعه شاهرود در مورد موضوعات فرهنگی و تشکیل این جلسه با بیان اینکه بسیج پشتیبان و مدافع انقلاب و ارزش های ناب اسلام است اظهار کرد: فلسفه بوجود آمدن بسیج دفاع و حفاظت از انقلاب اسلامی و اهداف و آرمان ها و ارزش های آن است و تاکنون بسیج در این مسیر مستحکم و استوار ایستاده و به وظایف خود عمل نموده است.

وی افزود: رسالت بسیج با توجه به تاکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری و راهبردهای ایشان افزایش بصیرت و معرفت و تربیت است و بسیج رسالت معنویت افزایی را در مجموعه خود و جامعه دنبال می کند و تمام برنامه های فرهنگی بسیج با رویکرد معنویت افزایی در جامعه دنبال می شود.

هراسانیان با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع بسیجیان و تاکید بر تقوا و حرکت در این مسیر برای بقاء و رشد و تکامل فردی و اجتماعی بیان کرد: امروز دشمن تلاش دارد با جنگ نرم خود بُعد معنوی و معرفتی جامعه ما را تحت تاثیر قرار داده و از این راه به کشور و جامعه و به خصوص جوانان و نوجوان جامعه ضربه بزند و به اهداف شوم خود برسد.

وی افزود: ترویج معنویت در جامعه یکی از مهمترین راه های مقابله با جنگ نرم دشمنان است و این مهم با عملیات منسجم و هدفمند فرهنگی محقق می شود چرا که فرهنگ اثرگذار ترین ابزار در هر جامعه ای است و باید از این ابزار به نحو شایسته استفاده نماییم.

جانشین سپاه استان با اشاره به برنامه های مختلف بسیج در عرصه فرهنگی گفت: بسیج با تمام توان در عرصه فرهنگی وارد شده و با استفاده از نیروهای جوان و متخصص و فعال توانسته کارهای خوبی نیز انجام دهد که نمونه هایی از آن اشاره شد و باید در این راستا همه دستگاه های فرهنگی در راستای این مهم قدم برداشته و با نگاه واحد در این مسیر حرکت کنند تا بتوان دشمن را در این جنگ نیز شکست داد و پشیمان کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar