سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۹۱۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵- ۴۲: ۱۷
همزمان با سراسر کشور:
چهارمین جشنواره سراسری آب همزمان با سراسر کشور امروز در شهر بوکان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، چهارمین جشنواره سراسری آب همزمان با سراسر کشور امروز در شهر بوکان برگزار شد.

در این جشنواره که با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی از جمله امام جمعه محترم بوکان ، مدیر امور آبفای این شهر ، رئیس اداره آموزش و پرورش بوکان و مدیرانی از ادارات امور آب ، فرمانداری و ... ، حضور داشتند، دانش آموزان پایه اول و دوم ابتدائی با ضرورت مصرف بهینه آب آشنا شدند.

در این جشنواره برای 500 نفر از دانش آموزان دختر و پسر بوکانی، جشنواره ای با مضامین فرهنگی و آموزش همگانی برگزار گردید.

سلمان خدایاری مدیر امور آب و فاضلاب بوکان در این جشنواره، ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به میهمانان و مدعوین حاضر، از برنامه ریزی جدی امور آبفای بوکان به منظور مدیریت مصرف آب در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد و افزود : با توجه به خشکسالی های اخیر و کاهش جدی منابع آبی در کشور و از جمله استان آذربایجان غربی ، باید برنامه های آموزش همگانی را بیشتر به جامعه هدف کودکان و دانش آموزان معطوف نمائیم.

در این جشنواره از 15 نفر دانش آموزان حاضر به عنوان حامیان آب، تقدیر و تجلیل به عمل آمد و برگزاری نمایشی تحت عنوان جنگ آب و مسابقه حضوری با موضوع آب از جمله دیگر برنامه های این جشنواره بود.

گفتنی است گروه سرود طنین نیز که متشکل از جمعی از دانش آموزان هنرمند و مستعد بوکانی بود ، به اجرای سرودی در رابطه با اهمیت آب پرداختند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar