سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۹۳۵۱۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵- ۱۳: ۱۱
نشست بصیرتی :
سردار مرتضوی در نشست بصیرتی پایوران تیپ گفت:امروز هموار کردن صحنه نبرد خارجی انقلاب و تنظیم آن با داخل کشور کار بسیار سخت و پیچیده ی شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج: سردار مرتضوی در نشست بصیرتی پایوران تیپ گفت:امروز هموار کردن صحنه نبرد خارجی انقلاب و تنظیم آن با داخل کشور کار بسیار سخت و پیچیده ی شده است.

وی افزود: متاسفانه شرایط خوبی در داخل کشور نداریم اما در بیرون از مرزهای جغرافیایی کشوروضعمان بهتر است و مسئولین باید در کمترین زمان این حرکت بیرونی و درونی رابا هم یکسان کنند.

فرمانده سپاه استان ادامه داد: ما باید همت و تلاش کنیم و شرایطی را مهیا کنیم که این وضعیت به سرعت تغییر کند و تغییر به این معناست که حرکت درونی انقلاب ما بتواند خودش را به حرکت بیرونی انقلاب برساند.

وی با اشاره به اقدامات دشمن افزود: امام خمینی (ره) آمریکا را شیطان بزرگ نامیدند.چرا بعضی ها می خواهند این شیطان بزرگ را دوست جلوه دهند.مگر بنای شیطان بر دوستی با ماست.ما نباید از دشمن غافل شویم که دشمن به هر خواسته ی که بخواهد برسد

سردار مرتضوی گفت : بعضی ها عین راست دروغ می گویند. اگر این افراد در مسند قدرت و مسئولیت باشند به نفع دشمن کار می کنند.

فرماندهی سپاه استان خطاب به پایوران تیپ مردم پایه در پایان افزودن: خوب بجنگید و از دشمن هم غافل نشوید.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: