سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۷۹۵۸۴۰
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۵- ۵۰: ۰۷
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور بسیج:
مسئول سازمان اردویی بسیج با بیان اینکه پیروزی های مقاومت در حلب و موصل حاصل تفکر بسیجی است گفت: نباید از یاد برد که امثال سردار شهید همدانی‌ها و شهدای مدافع حرم در این پیروزی ها سهم زیادی دارند.
به گزارش سرویس راهیان نورخبرگزاری بسیج،  سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی بسیج با اشاره به آزادسازی شهر حلب در سوریه گفت: تمام دنیا در سوریه جمع شدند تا سوریه را از آن خودشان کنند اما این روزها  شاهد آزادی حلب از دست تروریست‌ها هستیم و این پیروزی به دلیل تفکر بسیجی است که امروز چنین نتایجی نصیب ما می‌شود و نباید از یاد ببریم که امثال سردار شهید همدانی ها و شهدای مدافع حرم در این پیروزی ها سهم زیادی دارند.
 
وی ادامه داد: پیروزهای نیروهای مقاومت در موصل، حلب و ناکامی آمریکا، غرب، ترکیه، عربستان و حامیانش در یمن، سوریه و عراق به دلیل تفکر بسیجی است و روزی شاهد آزادسازی تمام شهرهای این کشورها از دست تروریست ها خواهیم بود.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه تفکر بسیج همان جهاد کبیر و مقابله با دشمن است و امام خامنه ای نیز بر روی وحدت در جامعه با وجود این تفکر عظیم تاکید کرده است، اظهار داشت: بسیج به دنبال برقراری امنیت است و اگر امروزه جمهوری اسلامی از امنیت برخوردار است به برکت تفکر و اندیشه بسیج است.
منبع:کوله بار
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar