سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۹۷۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۵- ۴۱: ۰۸
فرمانده سپاه کوثر گفت: فعالان عرصه رسانه و سخنرانان ابعاد حماسه تاریخی نهم دی و فتنه‌گری‌های معاندان داخلی و خارجی را بازگو کنند تا نسل آینده ما بهتر از هر دوره‌ای تزویرگری‌های استکبار جهانی و ایادی کفر را به عینه مشاهده کنند.

سرهنگ دوم پاسدار بیژن راعی طی گفتگو با خبرنگار بسیج اظهار کرد: ملت قهرمان ایران در 9 دی و در یک خیز تاریخی عشق به ولایت، شعور و بصیرت به آرمان حسینی و علوی را به نمایش گذاشتند و با عزم راسخ خود به دنیا اعلام کردند که این انقلاب و ارزش‌های متعالی آن همچنان زنده و بالنده است.

وی با یادآوری اینکه در 9 دی بسیاری از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی، دینی و مکتبی ما تجلی واقعی پیدا کرد و دشمنان عبوس و ناراحت از توطئه‌های خود به سرمنزل اول رسیدند، تصریح کرد: عده‌ای کوردل داخلی که از حقایق و بسیاری امور ارزشی غفلت کرده و تنها به دنبال کسب منافع خود بودند در حقیقت بساطی را به وجود آوردند تا دشمن در کمال گستاخی روز عاشورای سال 88 به میدان آمده و مقدسات ما را زیر سوال ببرد در حالی که در مقابل این شیطنت ملت یکپارچه به پا خاستند و برای همیشه بساط فتنه‌گران داخلی و خارجی را برچیدند.

سرهنگ راعی با یادآوری اینکه در 9 دی همه ارزش‌ها تجلی حقیقی و اصیل پیدا کرد، اما این روزها واژه "فتنه" به مذاق برخی ها خوش نمی آید، افزود: در این روز که نور رحمت الهی درخشش می‌کرد فوج فوج مردم با بصیرت و دانایی و اخلاص کامل در میدان دفاع از ارزش‌های اسلامی حاضر شده و به دشمنان قسم خورده این انقلاب ثابت کردند که حرکت آنها در سه دهه گذشته همه به انحراف و خطا رفته است.

راعی ضرورت برنامه‌ریزی برای برگزاری شایسته گرامیداشت 9 دی را خاطرنشان کرد و ادامه داد: در این روز سخنرانان باید ابعاد این حماسه و فتنه‌گری‌های معاندان داخلی و خارجی را بازگو کنند تا نسل آینده ما بهتر از هر دوره‌ای تزویرگری‌های استکبار جهانی و ایادی کفر را به عینه مشاهده کنند.

فرمانده سپاه کوثر در ادامه سخنان خود یادآور شد: دشمنان این نظام به صحنه آمدند تا شاید از آب گل‌آلود برای خود ماهی بگیرند اما چنان در باتلاق اراده و هوشیاری این ملت گرفتار آمدند که هیچ قدرتی توان و یارای نجات آنها را نداشت.

وی در ادامه سخنان خود اضافه کرد: برخی‌ها احساس می‌کردند که با فتنه‌گری و آشوب‌طلبی می‌توانند برخی نابسامانی‌ها و ناهنجاری‌ها را دامن بزنند در حالی که قدرت و صلابت این ملت بار دیگر به همه فهماند که حرکت خبیث دشمنان جز شکست و نابودی هیچ عاید و ثمری به دنبال ندارد.

سرهنگ راعی بیان کرد: در 9 دی سال‌جاری بار دیگر در قالب برنامه‌های متنوع به تشنگان قدرت و دسیسه‌گران داخلی و خارجی نشان می‌دهیم که نهضت ارزش‌ مدار امام راحل جایی برای فتنه‌گری و غفلت و توطئه نیست و بیش از گذشته باید مراقب باشیم تا مبادا در دام تزویر دشمن گرفتار شویم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: