سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۹۷۹۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵- ۴۵: ۱۵
رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه من هر کجا که بودم خود را نوکر بسیجیان دانسته ام اظهار داشت: از تمام بسیجیان درخواست می کنم که ما را کمک کنند تا کارها با رویکرد عمل به فرمایشات رهبر انقلاب پیش برود.
به گزارش سرویس بسیج نیروی مقاومت مردمی خبرگزاری بسیج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تکریم سردار نقدی و معارفه خود گفت: هیچ وقت فکر نمی کردم که زمانی این شایستگی را پیدا کنم که مورد خطاب مستقیم مولایم امام خامنه ای قرار بگیرم. خدا را از این بابت شاکرم و از رهبر انقلاب تشکر می کنم و امیدواریم کسی شرمنده مولایش نشود چرا که آخر عاقبتش به خیر نخواهد شد.
وی با بیان اینکه از سردار جعفری نیز تشکر می کنم که به بنده حقیر اعتماد کردند افزود: از سردار نقدی تشکر می کنم و شهادت می دهم به صبر و اخلاق نیکو و تلاش بی وقفه ایشان به بسیج و ولایت مداری؛ شهادت می دهم به مدیر ولایی بودن ایشان کسی که کارهای زیربنایی مهمی را در سازمان بسیج انجام داد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: وقتی سردار همدانی به شهادت رسید، بنده محضر آقا عزیز(فرمانده کل سپاه) زنگ زدم و به مدت یک سال در قرارگاه امام حسین (ع) مشغول به فعالیت شدم. روزی که به قرارگاه آمدم یک حسرتی خوردم از اینکه از رفقای شهیدم جاماندم و امروز نیز از خدای متعال تقاضا دارم مسیر خدمت به بسیج را به جایی برساند که جز شهدا محسوب شویم و اگر ما شهید نشویم جز بیچارگان عالم هستیم.
وی با بیان اینکه در حکم حضرت آقا به بنده موضوعاتی تکلیف شده که می بایست آنها را دنبال کنم گفت: آنچه که می بایست انجام دهیم این است که این سنگر را محکم و بدون مماشات نگهداریم. ارتقا حضور سازمان یافته مردم بویژه جوانان و حضور بسیج در تمامی عرصه ها جز کارهای مهم ماست که حضرت آقا نیز به آن اشاره کرده اند و مقابله با نفوذکنندگان که آقا نیز به آن تاکید دارند از کارهای مهم بسیج محسوب می شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اولویت های کاری بسیج اشاره کرد و افزود: تعاملات بین اقشار بسیج وجود دارد اما این همکاری باید بیشتر شود و باید یک ارتباط منطقی وجود داشته باشد. نکته دوم شبکه سازی داخلی اقشار است که باید صورت بگیرد، برای مثال بسیج دانشجویی در کل کشور باید با هم در ارتباط باشند و باید این همکاری و هماهنگی تقویت شود.
وی با تاکید بر این مطلب که در بسیج حتما نیازمند آسیب شناسی مستمر هستیم گفت: بحث حلقه های صالحین اقدامی موثر است که باید در جهت کیفی تر کردن آن اقدام کرد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین بسیج را اهل تعامل با دستگاه هایی که در کنار رهبری هستند خواند و گفت: هنر بسیج استخراج توان جوانان برای تحقق اهداف انقلاب و نظام است.
وی ادامه داد: تمام کارها باید با نگاه راهبردی به پیش برود تا به نتیجه برسد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه من هر کجا که بودم خود را نوکر بسیجیان دانسته ام اظهار داشت: از تمام بسیجیان درخواست می کنم که ما را کمک کنند تا کارها با رویکرد عمل به فرمایشات رهبر انقلاب پیش برود و با پشتوانه همین بسیج است که ما توانسته ایم در مقابل جریانات انحراف و منافق بایستیم.
وی با اشاره به فراز آخر دعای افتتاح گفت: امام خمینی(ره) می فرمودند که ما در انتظار خورشیدیم، انقلاب اسلامی و خود امام و امروز رهبر معظم انقلاب فجر صادقی هستند برای خورشید عالم تابی که به فضل خدا، جهان را پر از عدالت می کند، وای بر کسی که بین فجر صادق و طلوع خورشید در خواب غفلت به سر ببرد.
انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar