سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۹۸۰۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۵- ۱۸: ۱۰
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت آشتیان:
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت آشتیان گفت: در مقابل توطئه های مختلف دشمنان نظام اسلامی برای به انزوا راندن انقلاب اسلامی، باید با همه توان در برابر دشمنان آماده باشیم و با توان رزمی و فرهنگی در برابر آن ایستادگی کنیم.
به گزارش سرویس بسیج نیروی مقاومت مردمی خبرگزاری بسیج،  سرهنگ پاسدار محمد گودرزی فرمانده سپاه ناحیه آشتیان با اشاره به برگزاری رزمایش دفاع از کوی و برزن شبانه در شهرستان آشتیان گفت: رزمایش دفاع از کوی و برزن تحت عنوان «ملازمان و مدافعان حرم» با حضور بسیجیان گردان الی بیت‌المقدس شهرستان آشتیان برگزار می‌شود.
وی افزود: این رزمایش دفاع از کوی و برزن یکی از ماموریت های بسیج در حوزه دفاعی و امنیتی است که از روز پنجشنبه در منطقه عمومی شهرستان برگزار می‌شود و با حضور بسیجیان در میعادگاه نماز جمعه و اقامه نماز جمعه به پایان می‌رسد.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت آشتیان با تاکید بر اینکه دشمن هر لحظه به فکر توطئه علیه نظام اسلامی است، گفت: دشمنان نظام مقدس اسلامی ایران، بعد از جنگ تحمیلی هم تحریم‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و نیز جنگ نرم را برای به انزوا راندن انقلاب اسلامی اعمال کردند.
وی افزود: امروز بسیج در همه عرصه ها، حضوری منسجم و مقتدرانه دارد و آماده دفاع از آرمان های انقلاب است.
سرهنگ پاسدار گودرزی تصریح کرد: اجرای ۹ گام رزمایش دفاع از کوی و برزن از جمله عملیات تاخیری، حفاظت از مراکز حساس، عملیات بازپس گیری، مقابله با ناآرامی‌ها و اغتشاشات، عملیات هلی برن، کمین به عنوان ماموریت‌های گردان بیت‌المقدس از بخش های اجرایی این رزمایش است.
وی تمرینات تاکتیکی و تقویت بنیه دفاعی و امنیتی گردان‌های بیت‌المقدس از مهم‌ترین اهداف رزمایش دفاع از کوی و برزن دانست و بیان کرد: حفظ و انسجام نیروهای بسیجی، تمرین دفاع از شهر در مقابل تهاجم دشمن فرضی، تقویت بنیه دفاعی بسیجیان و تداوم آموزش های نظامی بسیجیان از اهداف دیگر برگزاری این رزمایش است.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت آشتیان برگزاری صبحگاه اقتدار با حضور مسئولین شهرستان و نشست بصیرتی و حلقات صالحین را از دیگر بخش های مختلف اجرای این رزمایش مطرح کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar