سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۹۹۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۵- ۳۷: ۰۹
دانشجوی دکتری فیزیک هسته ای در گفتگو با بسیج:
دانشجوی دکتری فیزیک هسته ای در آستانه حماسه نهم دی، گفت: مهم ترین پیامی که 9 دی داشت حضور انقلابی مردم پای نظام جمهوری اسلامی بود.

زهرا جهانگیری در گفتگو در خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، افزود: کار ملت ایران در ۹ دی، کار عظیمى بود، یکپارچگى ملت آشکار شد و همه‌ افرادی که در عرصه‌ سیاسى به هر نامزدى رأى داده بودند با یک شعار وارد میدان شدند.

وی اظهار داشت: دشمن با فتنه 88 تلاش کرد شاید بتواند بین ملت دودستگى ایجاد کنند ولی ایستادگی ملت یک درس شد و با آگاهى جدیدى که به وجود آمد فصل تازه‌اى در بصیرت ملت ایران گشوده شد.

جهانگیری ادامه داد: فتنه 88 نسخه اعطایی نظریه‌پردازان کودتای مخملین به پیاده‌نظام شان در داخل ایران به شمار می‌آید و رجوع به توصیه‌‌ها و دیدگاه‌های عناصری صهیونیست جملگی حکایت‌گر یک واقعیت بزرگ و غیر‌قابل کتمان است، اینکه فتنه 88 نه پدیده‌ای اتفاقیکه حاصل اتاق‌های فکر کانون‌های صهیونیستی بوده است.

این کارشناس دانشکده فیزیک دانشگاه تبریز در ادامه با بیان اینکه زنان در حماسه 9دی در تربیت و بصیرت افزایی فرزندان مؤمن و انقلابی و ارزش مدار بسیار تأثیر داشتند، خاطرنشان کرد: استقامت زنان مسلمان ایران در راه حفظ ارزش ها، باورها و حراست از اعتقادات ستودنی‌است چراکه زنان در طول تاریخ اثبات کرده‌اند که حضورشان در همه میدان‌ها اعم از نظامی و فرهنگی کمتر از مردان نبوده‌ و دوران دفاع مقدس نمونه بارزی بر آن است..

جهانگیری بیان کرد: زنان همواره در بزنگاه‌های سخت انقلاب و پس از آن در صحنه حضور داشتند و همراه مردان بودند و در حماسه 9دی نیز شاهد عده زیادی از زنان بودیم، همچنانکه در همه اتفاقات سیاسی و اجتماعی به علت بصیرتی که داشتند در ترغیب مردان برای حضور در این جریانات نیز تاثیر گذار بودند.

این دانشجوی بسیجی یادآور شد: نهم دی سال 88 روزی است که از حافظه تاریخی کشورمان پاک نخواهد شد و آن‌روز نمونه حضور بی‌بدیل دیگری از زنان و مردانی بود که برای صیانت از اعتقادات، نظام و ولایت فقیه، با صلابت پا به میدان گذاشتند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه مشکلاتی را در سراسر دنیا داریم و اطراف ما ناامنی زیادی وجود دارد، در این موقعیت همه ما با هر تفکری باید دنبال وحدت و انسجام در پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب باشیم تا بتوانیم بر این مشکلات و ناامنی‌ها غلبه کنیم و همه مردم باید با همه توان و با کمک یکدیگر در این راه قدم بردارند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar