سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۰۰۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵- ۲۶: ۰۹
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان در گفت‌وگو با «بسیج»:
بهادری با بیان اینکه گروه های مردمی بسیج آماده مقابله با فتنه های آینده هستند،گفت: بسیج در مقابله فتنه های آینده هم در صف اول قرار دارد و مانع بزرگی بر سر راه فتنه گران است.
علی بهادری مسئول سازمان بسیج حقوقدانان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه گروه های مردمی بسیج آماده مقابله با هر نوع فتنه و آشوبی هستند، گفت: نظام جمهوری اسلامی همواره از ابتدای انقلاب تاکنون در معرض اهداف شوم تروریستی دشمنان بوده است که با تلاش نیروهای مسلح و بسیج در دستیابی به اهداف خود ناکام مانده‌اند و همانطور که شاهد هستیم، سپاه و بسیج با ورود به میدان مقابله با فتنه‌گران در سال 88 توانست دشمنان انقلاب اسلامی را در دستیابی به اهداف خود ناکام گذارد.

وی تاکید کرد: بسیج در فتنه سال 88 عاشقانه بر ریسمان ولایت چنگ زد و بی آنکه هراسی از تندگویی های فتنه گران داشته باشد به دفاع از بنیان انقلاب اسلامی همت گمارد و حقیقتا همچون سربازی مطیع ولایت در میدان مبارزه شجاعانه برفتنه گران تاخت و باعث خاموشی فتنه شد و یقینا بسیج در مقابله فتنه های آینده هم در صف اول قرار دارد و هرگز نخواهد گذاشت که دشمن با بحران آفرینی و فتنه، موجب بی امنیتی در کشور شود.

بهادری در پایان با بیان اینکه بسیج، به عنوان یک نیروی مردمی آماده مقابله با هر گونه تهدیدات دشمن است، اظهار داشت: فلسفه تشكيل بسيج حفظ انقلاب اسلامي‬ ‫و گسترش آن بوده و اين هدف برگرفته از‬ ‫متن اسلام است و بسيج به عنوان يك نيروي منعطف،برنامه هاي خود را مرتبط با اقتضائات روز تعريف‬ ‫مي كند و در دوره‌هاي مختلف براساس تهديدات‬ ‫و فرصت ها تغيير شكل مي دهد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar