سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۰۱۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵- ۲۷: ۱۱
محمدحسین رجبی دوانی :
پژوهشگرتاریخ اسلام با اشاره به رسالت مداحان گفت: دشمنان اسلام با ایجاد شبهات دردین اسلام به تفرقه و اختلاف میان مسلمانان دست می زنند،از این رو باید مداحان مکتب و سیره حقیقی ائمه اطهار(ع) رادر جامعه تبیین کنند.
شنبه 11 دى 1395 مداحان مکتب و سیره حقیقی ائمه اطهار(ع) را در جامعه تبیین کنند بسیج مداحان: پژوهشگر و مورخ تاریخ اسلام با اشاره به رسالت مداحان اهل بیت(ع) گفت: امروز دشمنان اسلام با ایجاد شبهات در دین مبین اسلام به تفرقه و اختلاف میان مسلمانان دست می زنند، از این رو باید مداحان مکتب و سیره حقیقی ائمه اطهار(ع) را در جامعه تبیین کنند. به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، محمدحسین رجبی دوانی، پژوهشگر و مورخ تاریخ اسلام در مراسمی با  حضور مداحان اهل بیت(ع) که در حسینیه نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه برگزار شد، ابراز داشت: خداوند همواره مردم و امت ها را مورد امتحان قرار داده و ایمان و اعتقاد آنها را مورد سنجش قرار می دهد. پژوهشگر تاریخ اسلام خاطرنشان کرد: امتحانات درستی ایمان انسانها را به خداوند متعال و ائمه اطهار(ع) را نشان می دهد و ایمان و اعتقاد راسخ به خداوند قدرت تشخیص حق و باطل را به ملتها عطا می کند. وی در ادامه افزود: پیروی از حق سبب بصیرت و آگاهی هرچه بیشتر انسانها می شود، اتفاقات و حوادث مختلف از بدو اسلام ایمان و تبعیت آنها را به اسلام و پیامبر اسلام(ص) را نشان می دهد. رجبی دوانی اظهار داشت: سربلند بیرون آمدن انسانها از آزمون و امتحانان الهی برکات و نعمت های الهی را فراوان کرده و نجات بخش انسانها در قیامت خواهد شد. وی یادآور شد: مردود شدن انسانها در امتحان الهی تمامی سربلندی او را در امتحانات گذشته باطل و تباه خواهد کرد و نتیجه آن انحراف و تباهی خواهد بود. پژوهشگر و مورخ تاریخ اسلام بیان داشت: انقلاب اسلامی مجموعه ای از امتحانات الهی بوده که همواره علمای دین و مردم با اتحاد و انسجام سعادتمندی را برای انقلاب رقم زدند و از آزمون الهی سربلند بیرون آمدند. وی عنوان داشت: امید است که ملت ایران بتوانند دستاوردهای امام و شهدا را حفظ کنند و در برابر هجمه های شرق و غرب ایستادگی کنند تا انقلاب و اسلام تداوم پیدا کند. رجبی دوانی مداحان را چراغ هدایت مردم دانست و ابراز داشت: مداحان اهل بیت(ع) باید با بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به مرم انقلاب را از استحاله فرهنگی دشمنان مصون دارند. وی در پایان تأکید کرد: امروز دشمنان اسلام با ایجاد شبهات در دین مبین اسلام به تفرقه و اختلاف میان مسلمانان دست می زنند، از این رو باید مداحان مکتب و سیره حقیقی ائمه اطهار(ع) را در جامعه تبیین کرده تا نقشه های دشمنان بی اثر و خنثی شود.

منبع: سازمان بسیج مداحان www.basijmadahan.ir
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar