سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۰۳۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵- ۱۶: ۱۱
در گفت و گو با یک کارآفرین مطرح شد؛
کار آفرین فعال خاشی با بیان اینکه مشاوره و ارائه وام بسیج سازندگی سبب تحول در زندگی اش شد، گفت: در حال حاضر سالانه 36 میلیون تومان از پرورش ماکیان درآمد دارم

محمد اشرف شهنوازی کار آفرین 28 ساله در گفت و گو با خبرگزاری بسیج ازاستان سیستان وبلوچستان  در خصوص فعالیت خود در پرورش ماکیان اظهار داشت: از 6 ماه گذشته که وارد این کار شدم، دو نفر دیگر را نیز به اشتغال پایدار وارد کرده ام.
وی ادامه داد: در حال حاضر 3هزار جوجه در سالن احداث شده ام وجود دارند که 45 روز تا دوماه از آنها نگهداری می شود وپس از این مدت، به بازارهای فروش عرضه می شوند.
وی در خصوص درآمد خود نیز گفت: در طی مدت فعالیتم ماهانه 2میلیون و پانصد تا 3میلیون تومان درآمد ثابت داشته ام.

وی با اشاره به مشارکت بسیارخوب بسیج سازندگی برای اجرای طرح پرورش ماکیان اظهار کرد: بسیج سازندگی در تمامی امور با بنده همکاری لازم را داشته اند و از زحمات آنان تقدیر می کنم.
این کار آفرین با بیان این که محل اجرای فعالیت پروش ماکیان در روستای سبز گز شهرستان خاش است، خاطر نشان کرد: متاسفانه جهاد کشاورزی با اعطای مجوز پرورش ماکیان با توجه به اینکه تمام فعالیت های لازم انجام شده، موافقت نکرده و به دلیل نبود مجوز نتوانسته ام برای بیمه کردن نیروها و خانواده های آنان اقدام کنم.
وی در خصوص مشکلات فعالیتش در عرصه پرورش ماکیان، بیان کرد: ندادن مجوز فعالیت و پروانه بهره برداری از سوی جهاد کشاورزی و نبود بازار فروش از بزرگترین مشکلات ما در این عرصه است که امیدواریم مسئولان نسبت به رفع این مشکلات با ما همکاری کنند.
شهنوازی تاکید کرد: با توجه به علاقه ام، درصورت داشتن حمایت، آماده انجام کار پرورش بوقلمون و کبک نیز هستم ولی در این خصوص لازم است دوره های آموزشی ببینم.
وی در پایان با بیان اینکه چندین نفر از جوانان روستای سبزگز برای ورود به عرصه های اقتصاد مقاومتی علاقمند و به بسیج سازندگی جهت گرفتن مشاوره معرفی شده اند، تاکید کرد: جوانان بیکار می توانند با ورود به عرصه های اقتصاد مقاومتی معیشت خانواده خود را به راحتی تامین کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar