سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۳۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵- ۳۹: ۱۲
طارمی گفت : همزمان با هفته بسیج ملی تغذیه و لزوم ارتقاء سطح سلامت جامعه و ترویج فرهنگ تغذیه سالم و اصلاح سبک زندگی در همه مدارس البرز دانش آموزان با استفاده از روش های مختلف آموزشی با نقش مهم تغذیه در سلامت انسان آشنا می شوند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، کارگاه آموزشی و نمایشگاه تغذیه سالم به مناسبت هفته بسیج تغذیه سالم در مدارس البرز و به صورت نمادین روز چهارشنبه 15 دی 95 در دبستان پسرانه ابتدایی شهید جهازی ها آموزش و پرورش ناحیه سه کرج با مدیریت مرضیه امینی و همکاری اعظم منصور روستا مراقب سلامت برگزار شد
 
برپایی نمایشگاه و کارگاه آموزشی تغذیه سالم در مدارس البرز

رئیس اداره بهداشت و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز هدف از اجرای این کارگاه های آموزشی و نمایشگاه ها را ارتقا آگاهی دانش آموزان و اولیاء نسبت به غذای سالم، بیان نقش تغذیه سالم در پیشگیری از بیماری ها، ارتقاء ضریب سلامتی افراد و افزایش شناخت دانش آموزان نسبت به مواد غذایی و خوراکی مفید و مضر عنوان کرد.

طارمی به پنج فاکتور تهدید کننده سلامت انسان که زمینه‌ساز بیماری‌های غیرواگیر می شود اشاره و اظهار کرد: این پنج مورد شامل مصرف قند ، نمک ، شکر و چربی بالا و مصرف کم میوه و سبزی می شود.
 
برپایی نمایشگاه و کارگاه آموزشی تغذیه سالم در مدارس البرز

وی افزود : همزمان با هفته بسیج ملی تغذیه و لزوم ارتقاء سطح سلامت جامعه و ترویج فرهنگ تغذیه سالم و اصلاح سبک زندگی در همه مدارس البرز دانش آموزان با استفاده از روش های مختلف آموزشی با نقش مهم تغذیه در سلامت انسان آشنا می شوند.

وی گفت: در این هفته از سوی مراقبین سلامت برای اولیاء دانش آموزان نشست های آموزشی در زمینه تغذیه سالم و خانگی در خانواده ، علل چاقی، اضافه وزن، قند و فشار خون برگزار می کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar