سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۳۷۰۲
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۵- ۴۲: ۰۴

رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان املش گفت: 41نفر از شهروندان املشی در سال جاری از صندوق کارآفرینی امید بیش از 9 ریال تسهیلات اشتغال دریافت کرده اند.

سیروس جعفرپورمقدم رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج گیلان از املش، اظهار کرد: 9 میلیارد و 410 میلیون ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت در 9 ماه گذشته در زمینه های مختلف کشاورزی، خدمات و صنعت به 41 نفر از افراد جویای کار این شهرستان پرداخت شده است.

رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان املش گفت: باز پرداخت تسهیلات اشتغالزایی این صندوق که از نوع قرض الحسنه است؛ 60 ماهه و کارمزد بانکی آن 4 درصد است که برای 63 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است.

جعفرپورمقدم تصریح کرد: علاوه بر این، از محل سپرده گذاری مردمی در قالب طرح امید با هدف گسترش کسب و کار 4 میلیارد و 613 میلیون  ریال تسهیلات بانکی به 46 نفر از شهروندان املشی در زمینه های مختلف کشاورزی، خدمات و صنعت در 9 ماه گذشته پرداخت شده است.

جعفرپورمقدم افزود: 52 نوعروس و نوداماد املشی برای دریافت وام ازدواج در سایت صندوق کارآفرینی امید شهرستان املش از آغاز سال جاری تاکنون  ثبت نام کرده اند که 33 نوعروس و نوداماد هر یک  صد میلیون ریال و در مجموع 3 میلیارد و 300 میلیون ریال وام ازدواج از این صندوق دریافت کرده اند.

رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان املش خاطرنشان کرد: هر یک از نوعروسان و نودامادان عضو خانواده ایثارگر در صورت ثبت نام در سایت بنیاد شهید و امور ایثارگران، می تواند دوبرابر معادل دویست میلیون ریال تسهیلات ازدواج از این صندوق دریافت کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar