سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۳۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵- ۴۷: ۰۹
استاد دانشگاه در گفتگو با «بسیج»:
احمدرضا بسیج گفت: به خاطر عدم نظارت یا شاید حتی عدم باور دولتمردان نسبت به خیلی از مسائل فرهنگی این اجازه به راحتی به عده ای داده می شود که هنجارشکنی کرده و خلاف قوانین عمل کنند.
احمدرضا بسیج استاد دانشگاه در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج در واکنش به برنامه آبان در سایت آپارات و پرداختن به موضوع خوانندگی زنان گفت: متاسفانه به خاطر عدم نظارت یا شاید حتی عدم باور دولتمردان نسبت به خیلی از مسائل فرهنگی این اجازه به راحتی به عده ای داده می شود که هنجارشکنی کرده و خلاف قوانین عمل کنند ضمن اینکه محتوا هم محتوایی است که به هر حال منطبق بر آموزه های دینی و فرهنگ اسلام و شیعه نیست.

وی افزود: تعبیر مقام معظم رهبری نسبت به مقوله فرهنگ که معتقدند جامعه به یک ولنگاری فرهنگی رسیده است دو معنا و مفهوم دارد. از یک حیث بحث محتوایی است که بالاخره هر جامعه ای برای خود خط و خطوط های فرهنگی دارد که متناسب با عقیده آن جامعه است قاعدتا جامعه ما هم که مبتنی بر تفکر و فرهنگ اسلامی و شیعی است یک سری قوانین و حد و حدود هایی را مشخص کرده است.

استاد دانشگاه تصریح کرد: این گلایه از کسانی نیست که این کار را انجام می دهند بالاخره هر کسی بر اساس تفکرات خود نقشی را ایفا می کند گلایه از مسئولان و ناظرین و کسانی است که مدعی دفاع از نظام هستند ولی به وظیفه خود عمل نمی کنند در نتیجه این ولنگاری فرهنگی به وجود می آید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar