سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۴۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵- ۵۱: ۱۲
عضو هیئت علمی دانشگاه در گفتگو با «بسیج» مطرح کرد
فاطمه آجرلو گفت: مطرح کردن بحث شبیخون و نفوذ فرهنگی در زمان های مختلف از سوی رهبر از یک اندیشه عمیق سرچشمه می گیرد و این همان چیزی است که امروز مغفول واقع شده است.

فاطمه آجرلو عضو هیئت علمی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با اشاره به هشدارهای مکرر مقام معظم رهبری درباره مسائل فرهنگی اظهار داشت: نگاه مقام معظم رهبری به عنوان ولی امر مسلمین جهان نگاهی مقطعی و محدود در یک زمان نیست بلگه نگاه ایشان نگاهی جهانی و با توجه به وضع موجود است.

وی افزود: وقتی مقام معظم رهبری دستوری را صادر می کنند اگر دستگاه های متولی امر به درستی آسیب شناسی و مسائل روز را بررسی کنند متوجه خواهند شد که دستور صادر شده برخاسته از یک آسیب شناسی همه جانبه محوراست. بنابراین مطرح کردن بحث شبیخون و نفوذ فرهنگی در زمان های مختلف از سوی ایشان از یک اندیشه عمیق سرچشمه می گیرد و این همان چیزی است که امروز مغفول واقع شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه خاطر نشان کرد: یکی از ابزار های پر نفوذ در حوز کار فرهنگی هنر است و ما هنوز از این ابزار سریع و دقیق و بسیار پرتاثیر آنطور که باید و شاید استفاده بهینه نکرده ایم. با توسعه زیاد بی برنامه و بی بصیرت فضای مجازی که قابل کنترل هم نیستند می بینیم که استعمار با نهایت ظرافت خود در همه افراد جامعه در حال پیاده کردن برنامه های خود بوده و خانواده ها را به سمت مورد نظر هدایت می کند.

آجرلو تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب شورای عالی نظارت بر فضای مجازی را طراحی کردند اما همه دست اندرکاران و متولیان جامعه باید ورود کرده و در حوزه های مختلف تولید فکر و برنامه ای شود تا معضلات فرهنگی که امروز در جامعه هست و با مسائل اجتماعی و اعتیاد و فضای مجازی هم ارتباط بسیار زیادی حل شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar