سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۰۴۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵- ۵۹: ۰۸
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با «بسیج»:
رضایی گفت: وزارت امور خارجه با سکوت خود درقبال اظهارات جان کری تا کنون کوتاهی کرده و این انتظار وجود دارد که در قبال هر حرف مفتی و هر نوع یاوه‎گویی‎هایی امریکایی واکنش قاطع همراه با عزت و اقتدار نشان دهد.
محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در واکنش به اظهارات جان کری مبنی بر اینکه ما باید اعمال فشار را بر ایران حفظ کنیم تا بتوانیم برنامه موشکی ایران را عقب بنشانیم گفت: شخص جان کری و به طور کلی امریکایی‎ها با تمام قدرت با ایران دشمنی می‎کنند و به دنبال تضعیف ایران هستند.
 
رضایی تاکید کرد: ایران تنها یک راه دارد و آن هم این است که با اقتدار و انسجام داخلی بدون اعتنا به رفتار و گفتار امریکایی‌‎ها راه خود را انتخاب کند و به جلو پیش رود و هیچ کسی  در داخل کشور نباید ذره‎ای حسن ظن به امریکایی‎ها داشته باشند و این حسن ظن باعث خسران می شود.
 
نماینده خمین در مجلس با بیان اینکه امریکا از ابتدای انقلاب تا کنون نسبت به ایران دشمنی می‎کند عنوان کرد: این نوع اظهارات جان کری نیز در ادامه همان دشمنی‎های امریکایی‎هاست و برای ما تازگی ندارد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره عدم واکنش وزارت امور خارجه درقبال اظهارات جان کری عنوان کرد: وزارت امور خارجه با سکوت خود تا کنون کوتاهی کرده و این انتظار وجود دارد که در راستای عمل به وظیفه خود، پاسخ این نوع اظهارات جان کری را داده و در قبال هر حرف بی اساسی و هر نوع یاوه‎گویی‎های امریکایی واکنش قاطع همراه با عزت و اقتدار نشان دهد و اظهارنظر از روی ضعف نباشد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar