سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۴۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵- ۰۶: ۱۴
مسئول بسیج اساتید زنجان در گفتگو با «بسیج»:
بازرگان گفت: مسئولان در عمل توجه جدی به فرهنگ ندارند وقتی مقام معظم رهبری در رابطه با فرهنگ چندین بار هشدارهای خود را تکرار می کنند نشان می دهد مسائل و مشکلات فرهنگی جامعه امروز ما هنوز حل نشده است.

جلال بازرگان استاد دانشگاه و مسئول بسیج اساتید زنجان در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با اشاره به هشدارهای مکرر مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ مخصوصا تولیدات سینمایی، سرودهای انقلابی و جنگ نرم اظهار داشت: ارتقای فرهنگ اسلامی در شرایط امروز جامعه ما از ضرورت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

این استاد دانشگاه افزود: مسئولان و دلسوزانی که دغدغه انقلاب و فرهنگ را دارند همواره مسائل فرهنگی جامعه را به صورت دقیق رصد می کنند و شدت اهمیت این موضوع برای آنها کاملا روشن است. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی نهادهای فرهنگی کشور که این درد را متوجه شدند باید اقدام موثری را که نتیجه بخش باشد عملی می کردند.

مسئول بسیج اساتید زنجان با بیان اینکه هنوز نتوانسته ایم انتظارات مقام معظم رهبری را در حوزه مسائل فرهنگی برآورده کنیم گفت: رصد مسائل فرهنگی کشور همراه با آگاهی و بصیرت نشان می دهد که مسئولان در عمل توجه جدی به فرهنگ ندارند وقتی مقام معظم رهبری در رابطه با فرهنگ چندین بار هشدارهای خود را تکرار می کنند نشان می دهد مسائل و مشکلات فرهنگی جامعه امروز ما هنوز حل نشده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: