سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۵۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵- ۴۴: ۰۹
سرگروه حلقه شهید همت پایگاه مقاومت حضرت رسول(ص)شهر آبدان شهرستان دیر:
سرگروه حلقه شهید همت پایگاه مقاومت حضرت رسول(ص)شهر آبدان شهرستان دیر ارائه کنفرانس را برای تقویت قدرت بیان متربیان موثر دانست.
به گزارش سرویس بسیج مساجد و محلات خبرگزاری بسیج، حسین باقری سرگروه حلقه شهید همت پایگاه مقاومت حضرت رسول(ص)شهر آبدان شهرستان دیر در حلقه صالحین برنامه ای جهت جذاب کردن جلسات داشته و هر هفته یکی از آنها را مسئول ارائه کنفرانس در جلسات قرار می دهد .

حسین باقری یکی از وظایف سرگروه صالحین را تربیت نیروی مفید و  کارآمد دانست و گفت: متربیان باید سرگروه بودن و شدن را در یک دوره تمرین کنند تا در صورت نیاز از آنها استفاده شود.

وی افزود: یکی از برنامه ما در حلقه صالحین شهید همت ارائه کنفرانس درباره یک موضوع از قبل تعیین شده است.

سرگروه شهید همت تاکید کرد:  پیشرفتی که از طریق کنفرانس خود متربیان ایجاد می شود نه توسط کنفرانس و سخنرانی یک سویه معلم،  باعث مقاومت وی  برای شرکت در فعالیت های شفاهی کلاسی می شود حایز اهمیت است.

باقری هدف خود را از انجام این کار تقویت فن بیان آنها دانست و گفت: ارائه کنفرانس راهی است برای کادرسازی جهت تقویت نیروهای انقلابی در سطح جامعه و تربیت سخنران ومدیران انقلابی آینده است.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar