سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۵۲۸۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵- ۳۳: ۱۱
حجت الاسلام قائمی هاشمی در گفتگو با «بسیج»:
کارشناس مذهبی گفت: این عشق به خاندان نبوت و ولایت را نباید مخفی کنیم گاهی باید اینها را آشکار کرد.
حضرت معصومه(س) گوش به فرمان ولایت بود
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد جواد قائمی هاشمی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: در رابطه با عظمت حضرت معصومه (س) همین بس که امام صادق (ع) فرمودند: "من زارها وجبت لها جنه" هر کس این بانو را در قم زیارت کند بهشت بر او واجب می شود.

وی افزود: ولایت مداری حضرت معصومه (س) نکته مهمی است که باید به آن اشاره کنم این از عواملی است که باعث شد ایشان به این درجه و مقام برسند و جایگاه خود را ارتقاء دادند گوش به فرمان آقا امام هشتم بودند و در میان خواهران و برادران این ویژگی ممتاز را داشتند و این به خاطر عشق به ولایت بود.

قائمی هاشمی تصریح کرد: همین عامل ولایت و گوش به فرمان بودن در آن برهه از زمان و در دوران بنی عباس و مامون خیلی سخت بود و عشق به برادر و ولایت باعث شد ایشان از مدینه به سمت خراسان خارج شوند و این پیام را به ما می دهد که باید اینطور عشق خود به ولایت را به منصه ظهور گذاشت.

این کارشناس مذهبی اظهار داشت: هستند افرادی که عاشق ولایت و رهبری هستند ولی عشق خود را بروز نمی دهند حالا یا به خاطر ترس یا مقام و علقه به اولاد و این خوب نیست چرا که به ولایت مداری ضربه وارد می کند این عشق به خاندان نبوت و ولایت را نباید مخفی کنیم گاهی باید اینها را آشکار کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: